rclarke

Robert J Clarke J Clarke itibaren Soğukpınar Köyü, 52700 Soğukpınar Köyü/Korgan/Ordu, Türkiye itibaren Soğukpınar Köyü, 52700 Soğukpınar Köyü/Korgan/Ordu, Türkiye

Okuyucu Robert J Clarke J Clarke itibaren Soğukpınar Köyü, 52700 Soğukpınar Köyü/Korgan/Ordu, Türkiye

Robert J Clarke J Clarke itibaren Soğukpınar Köyü, 52700 Soğukpınar Köyü/Korgan/Ordu, Türkiye

rclarke

bu aradığım değersiz kitaptı. çok Yahudi, anne kızıyla dolu, bu kitap neredeyse Weiner'in son 2 kitabının ne kadar aptal olduğunu unutturuyor.

rclarke

Bu kitap edebi açıdan şaşırtıcı değildi, ama A.B. (İsminin Ann olduğuna inanıyorum) beni depresyondan utandırdı. Kendi histerik örnekleri, bana kendi davranışlarımın ne kadar iğrenç olduğunu anlamamı sağladı. Tabii ki, bu kitaba girerken ilaç kullanmak istemedim, bu yüzden hikayesi benim için ateşi körükledi. Bana depresyonun hayatım üzerinde ne kadar egemenlik verebileceğimi, hatta depresyonu bir araya getirmemek için bir bahane olarak nasıl kullandığımı gösterdi. Şu anda depresyonunuz varsa, hakarete hazır olun. Ve sonra üstesinden gel.

rclarke

Nick bir sır olarak kalır ve her zaman olur. Bu yazar, kendi seçkin / trajik yaşamını temizlemek için iyi bir girişimde bulunur, ancak gerçekten yapılamaz. Drake hayranları için kolay okuma. Ya da sadece müziğini dinleyin ve daha uzun olmadığı gerçeğine yas tutun.

rclarke

bu çok üzücü bir gerçek. o öldü. dürüstçe onun kitapta deis ve öğretmen ilk okuduğumda söyledi bana rağmen o yaşamış olacağını umuyordu. sanırım sadece masalsız ve mutlu sonlar için bir enayi im

rclarke

hilarious, i don't know how he thinks of these concepts like going to sex addicts meetings to hook up with folks, and working at olde fashioned "towns" and his choking of course. another classic by chuck p.