hahohi0712

Jung Seungwon Seungwon itibaren Gud Pur, Pakistan itibaren Gud Pur, Pakistan

Okuyucu Jung Seungwon Seungwon itibaren Gud Pur, Pakistan

Jung Seungwon Seungwon itibaren Gud Pur, Pakistan

hahohi0712

Filmi izlemiş ve temelde ne olacağını bilseniz bile harika. "Bana kız demeye cesaret etme, ona öfkeyle - ama yüksek sesle değil" gibi bazı harika çizgiler. Bu çizgiyi seviyorum.

hahohi0712

Şimdiye kadar yazılmış en iyi C.S. Lewis kitabı. Tanıdığım herkese bu kitabı okumasını söylüyorum. Bu kitap, diğerlerinden daha fazla, görünmeyen bir Tanrı'nın sağladığı insan mücadelesi ve karmaşıklık inancını göstermektedir. Lewis'in şüphe için yeterli alan sağlamak için hikaye boyunca verilen küçük işaretleri bir araya getirme şeklini seviyorum. Diğer kitaplarından farklı olarak, Till We Have Faces açık değildir ve okuyucu, işler göründüğü gibi olmadığında kendi iç seslerini değerlendirirken bulur.

hahohi0712

Anais Nin makes me feel - she was obviously an intensesly erotic, curious and experimental woman who took her journey of discovery very seriously but with playfulness and fun. I read this when i was (still!) green and inhibited and in her way managed to introduce me to the world of sensual pleasure - she seemed to sexualise everything and make every experience a means of self discovery.

hahohi0712

Excellent book. Great trip.