serhadiletir

Serhad Iletir Iletir itibaren Vihighar, Maharashtra 410206, Hindistan itibaren Vihighar, Maharashtra 410206, Hindistan

Okuyucu Serhad Iletir Iletir itibaren Vihighar, Maharashtra 410206, Hindistan

Serhad Iletir Iletir itibaren Vihighar, Maharashtra 410206, Hindistan

serhadiletir

"Michigan'ın Üst Yarımadası'ndaki en yeni Joseph Heywood gizem romanı, Grady Service'i kız arkadaşının ve oğlunun öldürülmesinin intikamını almak için buluyor. Birçok eyaletteki koruma memurları acımasızca katlediliyor ve Servis tek başına ve harap olmuş bir seri katilin zihninde geziniyor bir sonraki kurban olmadan önce. " Katili çok erken tanıdığım halde bu kitabı beğendim. İsterseniz bu kitabın tadını çıkaracaksınız: ormanlar, koruma, koruma görevlileri, cinayet gizemleri.

serhadiletir

Gerçek Sharp tarzında bu kısa hikayeler özlü, düşündürücü ve benim için Charlie Fox serisi boyunca boşlukları / referansları doldururken ek ayrıntılar sağlıyor. Charlie, okumaktan, onun gelişimine, anlayışına ve arka planının ve becerilerinin kabul edilmesine tanıklık etmekten gerçekten keyif aldığım bir karakter, sadece hikayelerle olan bağlantımı arttırıyor (Zoë'nin murderati.com'daki son bloguna Charlie ile röportaj yaparken bakın). Kesinlikle Fox Five'u tavsiye ediyorum, hevesle 'Die Easy'i bekliyorum ve bu arada, tüm Charlie Fox serilerini e-kitap olarak satın alma fırsatına hayranım. Tüm Lee Child'ın Reacher kitaplarını (basılı olarak) bazen bir kereden fazla okudum ve dürüst olmak gerekirse, hikayeler ve durumlar aklımdan çıkıp gerçekten zeki olabilirken, tercihim hala Charlie Fox. 'Riot Act' ve 'Hard knocks' ı (yerel kütüphanemin ciltsiz bölümünde) bulduğumdan beri benim için bilinmeyen bir yazar için bir şans almaya karar verdim - çok mutluyum Yaptım. Ne yazık ki bu dizideki ilk kitap o zamanlar basıldı. Kitaplar stand alones olarak okunabilse de, her zaman bir karakter hakkında mevcut olan her şeyi okumayı severim ve Lee Child'ın 'Katil İçgüdü' önsözünde (ki neyse ki yeniden yayınlandı) öyküsüyle ilgili hikayeyi okumak için pembe gıdıkladı. Şimdi, (Zoë sayesinde) Geçici olarak PC için tutuşma dünyasına giriyorum (bkz. Http: //www.amazon.com/gp/feature.html ...). Ben özel bir Gerçek kitap insanıyım, ancak arka planı ve kontrastı değiştirmekten, yer imlerini ve sayfanın görüntülenme şeklini değiştirmekten keyif aldım, çünkü bazen beyaz, özellikle bilgisayarda siyah okumayı zor buluyorum. Tek dezavantajı ben bilgisayara demirlemiş olmasıdır ... aynı zamanda bu kısa hikayeler!

serhadiletir

I was completely into this book. I was fascinated by the psychopathology, thus it was a bit of a roller coaster. I was frustrated, I was happy, I was angry, I was shocked. I am definately going to read more in this series.

serhadiletir

I'm reading it with my high school-age, inner city kids and they love it. Wright does such an incredible job of portraying the young, black male experience. He also has an astounding understanding of the human psyche.

serhadiletir

I enjoyed reading this book eventhough its about becoming a widow.