christofschilling

Christof Schilling Schilling itibaren Atsalama, Ida-Viru County, Estonya itibaren Atsalama, Ida-Viru County, Estonya

Okuyucu Christof Schilling Schilling itibaren Atsalama, Ida-Viru County, Estonya

Christof Schilling Schilling itibaren Atsalama, Ida-Viru County, Estonya

christofschilling

Hayalleriniz etrafınızda çökmek üzere olduğunda sizi güldüren bir kitabı takdir etmemek zor. Tekrar. Ama King'in kitabı dürüst ve ilham vericidir ve sanatçıyı içimizin derinliklerinde orada dışarıda bir olasılık olduğunu ve denemeniz ve çalışmanız gerektiğini hatırlatır. İyi dilbilgisi, iyi hayal gücü ve hikaye derin aşkı. Başlamak için iyi bir yer.

christofschilling

çok eğlenceli

christofschilling

Kolay, havadar bir okuma, ancak Maguire'nin diğer kitaplarından çok farklı bir şekilde. Kuzeydeki küçük kasaba ortamı ve içinde yaşayan eksantrik karakterlerle, bana Templeton Canavarlarını hatırlattı - bu kitabı sevdim ve buna daha fazla 2.5 yıldız verdim.

christofschilling

İtiraf etmeliyim. Bu kitabı aldım çünkü TV şovunu gerçekten seviyorum ... Ve hayal kırıklığına uğratmadığını söylemeliyim. Kitap türünün konusu TV Şovunun bir bölümünü andırıyor. Kitap, TV Şovunun karakterlerini karakterleri için model olarak kullanır; Kitabın konusu biraz tahmin edilebilir, bu yüzden sadece üç yıldız verdim. Bunun dışında iyi bir okuma. Çok memnun oldum ...

christofschilling

Keyifli karakterler ve unutulmaz kıvrımlarla dolu, heyecan verici ve kesinlikle komik bir romantizm ve macera hikayesi. Fantezinin en iyi ve komedisinin en iyilerinden biri.

christofschilling

Bu dizide üç kitap var ve hala bu diziyi seviyor! Mizah, romantizm, drama ve gizemin birleşimi bu manga serisini ilgi çekici ve eğlenceli hale getiriyor. Bundan sonra ne olacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

christofschilling

UYARI: Milano'yu kopyalamamanın 10 nedeni Bu, köpeğinizle uğraşmakla ilgili çok ilginç bir kitap. Ek ipuçları verdiği noktaya yaklaşana kadar, tartışılan tekniklerden çok etkilendim. Millan, satın alınan tüm köpeklerin yetişkin / kurtarma merkezlerinden olmadığını unutmuş görünüyor. Bu, köpeği evinize tanıtmadan önce bir saatlik bir yürüyüşe çıkmasıyla ilgili küçük fikri, bir köpek yavrusu varsa tamamen düz düşer. Hiçbir yavru bu kadar uzun bir yürüyüşe çıkmaz! (aslında, o kadar çok egzersiz yaparak ona zarardan daha fazla zarar verirsiniz) Dedi ki, ifade ettiğinde daha doğru bir kelime söylenmedi (sayfa 143) Sorun, varsayımları temel almadığımız köpeklerin neye ihtiyacı olduğuna, ama insanların neye ihtiyacı olduğuna. Köpekleri insanlaştırarak psikolojik olarak onlara zarar veriyoruz. Bu kitap köpeğinize psikolojik olarak yardımcı olmakla ilgilidir ve burası altı yıldızı hak ettiği alandır. Evcil hayvanlarımız için daha sakin iddialı bir paket lideri olmayı denedim ve harikalar yaratıyor! Ama unutmayın, arkamda oldukça fazla köpek eğitimi bilgim var, bu da yardımcı oluyor!

christofschilling

Felaket Fiziğinde Özel Konular edebiyat ve plaj okuması arasında bir yerdedir ve rahatsız edici bir uzlaşma olsa da kendimi Marisha Pessl'in çalışmalarına çekiyorum. Charles Baxter'in "Emeklilikteki Eski Faşist" (Göreceli Bir Yabancı, WW Norton ve Şirket) gibi, edebi fikirli, aramızda çalışan şirketler için çalışan ve zaman zaman kolejde ne yaptığımızı merak eden Calamity Physics'te bul iç şaka içinde olmak, Shakespeare, Joyce, vd. al. ve Gareth van Meer'in yenidoğu sıralarında revizyon. Bununla birlikte, arsa, saf pop-art, MTV, "Benim Sözde Hayatım" dır. Ve biraz seviyorum. Jonathan Franzen, Pessl'in "Bu coşkulu çıkışın köpüğünün altında karanlık, güçlü bir içecek" adlı romanından yazdı. Şimdi, bu ifadenin şimdiye kadar elde edilen romanda olduğundan daha fazla şiir içerdiğini unutmayın. AŞ bunu. Marisha Pessl, edebiyatın ağırlığına bağlı olmayan başarılı bir çalışma yazdı, bu da birçoğunu kendilerini çok ciddiye almaya zorlar (Ian McEwan'ı sayfalar). Yine de, yüzeyin altında bir şey, basitliğinde karmaşık bir şey var. Bu kitap en iyiler arasında mı? Şüpheli. Yine de çok iyi bir kitap.

christofschilling

Uzun ve biraz kafa karıştırıcı.

christofschilling

onu sevdi!

christofschilling

Moderately interesting, but focused and from a book collector's perspective. I recommend this only for people with an academic interest in the subject.