alice-liang

Alice Liang Liang itibaren Hassi Berkane, Fas itibaren Hassi Berkane, Fas

Okuyucu Alice Liang Liang itibaren Hassi Berkane, Fas

Alice Liang Liang itibaren Hassi Berkane, Fas

alice-liang

Bu kitap, kontrolsüz zaman içinde seyahat etmesine neden olan bir bozukluğu olan Henry ile düzenli bir kadın olan Clare arasında ortaya çıkan eşsiz bir aşk hikayesi hakkındaydı. Clare, 6 yaşında Henry ile tanışır ve 30'larındadır. 18 yaşına gelene kadar masum bir ilişkileri var, bu sırada geçmişe sık sık ziyaret ediyor. Clare 20 yaşında Henry ile tanışır ve kim olduğu hakkında hiçbir fikri yoktur. Clare, Henry'nin şenlerinden geçmişe veya geleceğe tekrar gelmesini bekleyen bir pozisyona atılır. Bunlardan biri sırasında kendi ölümünün farkına varır. İkili, aynı zamanda bir zaman yolcusu olan ama çok daha fazla kontrole sahip bir çocuk sahibi olmak için çok sayıda düşük yapıyor. Kitabın başlığı Clare ile ilgili olsa da, karakterinin her zaman beklediğini ve sadece Henry etrafta olduğunda dinamik hale geldiğini görüyorum. Öte yandan Henry, hem bir nimet hem de bir lanet olan bu bozuklukla mücadele ettiği için daha ilginç bir karakter gibi görünüyor.

alice-liang

Güçlü bir aşk hikayesi ve evlilik, aynı zamanda C.S. Lewis ile adanmış bir dostluğun harika bir örneği. Bu herkes için okunmalı!

alice-liang

Meh. Tüm Sookie kitaplarında, bu en "meh" olmalıydı ... ve bu beni üzüyor. Bu kitabı Vegas'a bir hafta sonu gezisi için sakladım. "Beni havuzun kenarında oturacağım ve vampir lekesi okuyacağım" diye düşündüm. “Biraz güneşlenip Sookie, Eric ve Pam ve en sevdiğim Bon Temps sakinlerinin geri kalanını yakalayacağım” heyecanlıydım! Sonra hayal kırıklığına uğradım. Dead Reckoning, ALL'deki dizideki önceki kitaplara kadar yaşamadı. Sookie sevecen ya da tanımlanamaz, Eric seksi ya da güçlü değil, Bill büyüleyici ya da eski moda değil, Sam kararlı ya da sevecen değil. Sadece ana oyuncular KAPALI değil, şimdiye kadar tanıdığımız veya sevdiğimiz her karakterin yanında bir kameo için geri döndü - "hey! Amelia ve Bob kediyi hatırla? Remy ve Hunter'ı hatırla? Alcide'i hatırla? 'VE ZATEN SİZİN İÇİN YAZILIYOR ??? " Hatırlıyoruz ... ama sadece aynı değiller. Karakterlerde yanlış olan her şeye ek olarak, arsa aptalca ve odaklanmamıştı. Sandra Pelt draması, bazı peri-aile-tarihi draması, Amelia, Sam ve Jannalyn ilişki draması, Bill ve Loretta ilişki draması, vampir kral dramasını ve bir BEBEK DUŞU (wtf ???) öldürmeyi planlıyor. sadece BAZI. Bu kitabın başarılı olan tek kısmı Pam'ın hikayesi oldu - daha fazlasını okumak isterdim. Charlaine Harris'in bu serinin BORED olduğu açıktır, ancak HBO ile büyük süreli sözleşmesi olduğu için kitap yazmaya devam etmektedir. Keşke neredeyse hareket etseydi. GERÇEKTEN istediğim şey, programa girip bana tekrar sevebileceğim bir kitap yazması.

alice-liang

This autobiography follows the life of a man who has made some unfortunate mistakes and finds himself transported to a cell, where he transforms into the O.G. (his nickname in prison, short for Original Gangsta). This is a really good read written by a man who probably never would have realized he had the talent, as he didn't start writing until he was incarcerated, as a way to keep himself sane. My friend Kevin recommended it to me after reading it for a graduate school class, but I would recommend it to anyone as leisure reading.