baruberkembang

Janeeve Timora Timora itibaren Nesvizh, Beyaz Rusya itibaren Nesvizh, Beyaz Rusya

Okuyucu Janeeve Timora Timora itibaren Nesvizh, Beyaz Rusya

Janeeve Timora Timora itibaren Nesvizh, Beyaz Rusya

baruberkembang

Bu kitaptan ne yapacağımdan emin değilim. Kesinlikle çok keyif aldım, ama beni içeri çekmek biraz zaman aldı. Romanda yapıda düzenlenmiş 6 farklı hikaye var: 1-2-3-4-5-6-5-4-3-2- 1. Hikayeler çok çeşitli türlere yayılır: tarihi dergi, bilim kurgu ve gizem, sadece birkaçını belirtmek için. Kronolojik olarak ilerlerler; ilk hikaye 1840'larda geçiyor ve son ikisi uzak bir gelecekte. Her hikaye aşağıdaki hikayeye bağlıdır ve hepsine birkaç faktör katılır. Sonuçta, ilginç ve eğlenceli bir okuma, ama biraz sabır gerektiriyor.

baruberkembang

Sadece hikaye ... Bir an için onu edebi bir bakış açısıyla analiz etmez ve sadece hikayeye odaklanırsanız, sanırım size bir yere dokunur. Soppy aşk kurulumunu ve onunla birlikte gelen diğer klişeleri görmezden gelmek ve hatta inat etmek isteyebilirsiniz, ancak BU HİKAYEDE görmezden gelemeyeceğiniz şey, hayatın en zor seçimlerinden kurtulan güzelliktir ...

baruberkembang

It was inspirational! I love Starbucks! Here is a place that gives everyone an opportunity, without being judgemental, that helps and supports co-workers and cares about them. That's the way all workplaces should be!