stefaniaradice

Stefania Radice Radice itibaren Barwali, Rajasthan 341505, Hindistan itibaren Barwali, Rajasthan 341505, Hindistan

Okuyucu Stefania Radice Radice itibaren Barwali, Rajasthan 341505, Hindistan

Stefania Radice Radice itibaren Barwali, Rajasthan 341505, Hindistan

stefaniaradice

Neredeyse tamamen resimlerin yanındaki şeyler listesi, ancak bir şekilde gerçekten iyi çalışıyor.

stefaniaradice

Bunu arabamdaki cd'de dinliyorum. Direksiyonu tuttuğum ve ekşittiğim noktaya kadar çok korkunç. Kendimi squemish olarak düşünmüyorum, ama kanama biraz üstte. Bununla birlikte, hikaye beni bağladı ve daha fazla dinlemek için arabaya geri dönmek için sabırsızlanıyorum. Okuyucu, karakterler için birçok farklı, farklı ses oluşturarak mükemmel bir performans sunar. Önerilen. ** Bu sabah bitirdim. Çok keyifli! Okuyucu mükemmeldi.

stefaniaradice

Renklerle kelime hazinesi oluşturma! Kesim ve sonunda açılan bir kelebek ile çok eğlenceli bir kitap! Erken Okuryazarlık Becerileri: Öykü Becerileri Basılı Motivasyon Kelime Bilgisi

stefaniaradice

Chaucer zamanında iyi hazırlanmış bir masal. Paralellikler orada, ama bu tamamen orijinal.

stefaniaradice

Lise ve kolejde okumam gerektiğini düşündüğüm kitaplar okuyorum. Bu romanın tarihi yönü, gün içinde üst sınıf NYC'deki tasviri ve birbirleriyle nasıl etkileştikleri ile ilgileniyordum. Aşk hikayesi ilginçti. Ama genel olarak bir sayfa çevirici değildi ve yapılmaya hazırdım. Yarı iç karartıcı bir okumaydı ama bir şeyler öğrenmeyi seviyorum ve Wharton'un yazma tarzından keyif aldım.

stefaniaradice

I was very disappointed. It sounded like such a great idea for a story but the author didn't make the most of it. It wasn't boring, but I wasn't impressed.

stefaniaradice

I was assigned this book in a Southern history course in college. I expected a volume with this title written in age of Jim Crow to be a ridiculous defense of segregation below the Mason-Dixon Line. To my surprise, the book is something quite different: a study of how the experience of slavery and the loss of the Civil War had caused a rigid, defensive mindset for Southerners. The defense of all things antebellum had united Southerners, allowing no room for dissenting views. Anything that diverged from the traditional view (the one on display in "Gone With the Wind") was just Yankee propaganda. Cash obviously struggled with this view and tried to understand how it came about and remained so powerful. His suffering (he committed suicide not long after this book was published) has produced a fascinating study that explains, even with mass media, American mobility and the Internet, how the South remains an aggressively distinctive part of this country. If you've ever wondered why this is so, Cash's book is an excellent place to find an explanation.