robbrathwaite

Rob Brathwaite Brathwaite itibaren Kandha, Himachal Pradesh, Hindistan itibaren Kandha, Himachal Pradesh, Hindistan

Okuyucu Rob Brathwaite Brathwaite itibaren Kandha, Himachal Pradesh, Hindistan

Rob Brathwaite Brathwaite itibaren Kandha, Himachal Pradesh, Hindistan

robbrathwaite

İnanılmaz! İyi yazılmış ve son derece iyi araştırılmış olan bu kitap sizi bölünmüş Kuzey İrlanda'nın mutlak terörüne götürüyor. Ayrıca klasik itfa hikayesinde inanılmaz bir bükülme. Güzel ve dehşet verici.

robbrathwaite

"Ve bir şey istediğinde, tüm evren bunu başarmana yardım eder." VAOV! Bu kitap, kaderini takip etmek, güçlü bir mesajla güzel bir hikaye. Henüz böyle bir şeyle karşılaşmadım. Tüm zamanların favorilerimden biri! Gerçekten ilham verici.

robbrathwaite

Mercy Thompson'a aşık olduğum gibi bir karaktere çoğu zaman aşık olmuyorum. Benlik saygısı ve güven sorunları ile zeki, bağımsız, güçlü ve eşsiz. Bunu nasıl sevemiyorsun? Bu dördüncü kitaptaki hikayenin ilk üçü kadar güçlü olduğunu düşündüm, ancak yeterince birikmeden işlerin olduğunu hissettiğim birkaç yer vardı. Bazı durumlarda, kelimenin tam anlamıyla hiçbir yerden eylemde görünen bir karakterdi - ve nereden geldiklerini anlamak için geri adım atmak zorunda kaldım. Diğer durumlarda, hiçbir yerden çıkmış gibi görünen bir olay veya karardı. Ama kitabın düzenlenmesi ile yaşadığım ufak tartışmalar, daha fazla Merhamet zevkimden uzaklaşmadı.

robbrathwaite

Bu kitabı o kadar çok sevdim ki yavaşça okudum. Aşk ve kayıp temalarının çok evrensel olduğunu düşünüyorum. Bir kısmını bile satın almış olan öğrencilerime okudum.

robbrathwaite

A great look into the brain from a scientist point of view. Would be a great tool for the family/friends of someone with a TBI.