kujisha

Robert Fohr Fohr itibaren 28045 Invorio NO, İtalya itibaren 28045 Invorio NO, İtalya

Okuyucu Robert Fohr Fohr itibaren 28045 Invorio NO, İtalya

Robert Fohr Fohr itibaren 28045 Invorio NO, İtalya

kujisha

Wayfarer Redemption okumaya değer, eğer daha uzun bir hikayenin ilk bölümü olması sakıncası yoksa ve hikayeyi bitirmek için bir sonrakini (ve muhtemelen bundan sonra olanı) okumak zorunda kalacaksınız. Karakterler istediğim kadar çok boyutlu değil, ancak dünya inşa etme ve anlatı tarzı komuta ve yenilikçi. Hikayedeki özür dileyen ton ve ezici oranlar bazen kaçınılmaz ve öngörülebilir arsa bükülmelerine yol açar, ancak kitap sıkıcı veya aşırı çürümez. Bazı daha güçlü kadın karakterler iyi olurdu ... aşk ve görev uğruna sessizce fedakarlıklarını taşıyorlar ya da görünür bir sebep olmadan çıplak dolaşıyorlar gibi görünüyorlar.

kujisha

"Gülün Adı" nın ardından bir anti-doruk noktası. Bununla birlikte, ilginç bir okuma ... belki mistisizm ve okültle ilgilenenler için daha fazla! "Mistik ve okült hakkında çok fazla crackpot el yazması okuyarak biten üç kitap editörü, garip bir albay tarafından anlatılan olağanüstü bir komplo hikayesi ile biraz eğlenmeye ilham veriyor. Rastgele bilgi parçalarını güçlü bir bilgisayara beslemeye başlıyorlar. girişler arasındaki bağlantıları icat edebilen, eğlenceli bir oyundan başka bir şey yaratmadıklarını düşünen, ancak o zaman oyun devralmaya başlar, ölümler toplanmaya başlar ve gerçeği çılgınca aramaya zorlanır. "

kujisha

"Herkese merhaba! Ben Dennis Cooper. Aklınıza gelebilecek tüm şeylere bakın." Bu kitabın neredeyse her kelimesinden nefret ettim.

kujisha

This was a very good book and just as deadline, with a suprise ending that I never suspected. The author is very good at suprise endings.

kujisha

this is a very complex book-many plots and such. this is the kind of book that you can read more than once and not be bored.