niteowl360

Wayne itibaren Santol, Odisha 754001, Hindistan itibaren Santol, Odisha 754001, Hindistan

Okuyucu Wayne itibaren Santol, Odisha 754001, Hindistan

Wayne itibaren Santol, Odisha 754001, Hindistan

niteowl360

Hızlı ve eğlenceli bir okuma. Karakterlere daha fazla derinlik iyi olurdu.

niteowl360

Ailesinden fazla ilgi görmeyen ve yüzme nedeniyle sosyal bir hayatı olmayan bu kız, America Online'da konuşacak birini arar. O zaman, internet yeni tanıtıldı ve bu nedenle güvenlik sorunları yok. Duruşmalar, mektuplar, konuşmalar ve soruşturmalar sonucunda gerçekten yasadışı olan bir ilişki içerisindedir. Dokunaklı konular.

niteowl360

Bay Shelstein'ın ayetini ilk olarak oğluma okunacak bir şey ararken keşfettim. Okuduğum ilk şiirden bağlandım ve oğlum için olduğu kadar 'Kaldırımın Sonunda' aldım. Ayetlerin çoğu kısa, bir sayfadan daha uzun değil ve komik kalem ve mürekkep çizimleri eşlik ediyor. En sevdiğim şiir, timsahın korkunç acı çektiği ve hissetmeyen bir dişçiden intikam aldığı 'Timsah Dişi'. Bu ayette dallanmak ayakkabılarınızı çıkarmak ve yonca yalınayak yürümek gibi, hayatınızın aydınlık bir zamanına keyifli bir yolculuk.

niteowl360

Actually Steve and I listened to this book on tape on our trip to and from KS. It was very enjoyable and kept our minds off the dreary scenery during the drive.

niteowl360

A surprising good book. Great characters with an honest look at people and their prjudices. Lots of subtle humor and the progression of a beautiful relationship.