angryape

Jay Bilunas Bilunas itibaren Lazkao, Gipuzkoa, İspanya itibaren Lazkao, Gipuzkoa, İspanya

Okuyucu Jay Bilunas Bilunas itibaren Lazkao, Gipuzkoa, İspanya

Jay Bilunas Bilunas itibaren Lazkao, Gipuzkoa, İspanya

angryape

Enfes bir kitap.

angryape

Yeşil Yumurta ve Jambon yaklaşık iki karakterdir ve biri diğerini yeşil yumurta ve jambon istediklerine ikna etmeye çalışır. Karakter sonunda onları denemeye başladığında, yeşil yumurta ve jambondan hoşlandığını fark eder. Okuyucunun öykünün sonuna kadar kitabın tamamında bir karakterin diğerine rahatsız olduğuna inanmaya yöneldiği karakterler hakkında fazla bir şey yoktur. Kitabın tonu ve stili çok tekrarlayıcı ve tüm kitap boyunca kafiyeli. Bu kitabın teması, ilk kez denemediğinizde bir şeyi sevmediğinizi söyleyemezsiniz. Resimler çok parlak ve kitap boyunca söylenenlere karşılık gelmek için çocuklara dikkat çekiyor. Bu iyi bir kitap ve Dr. Seuss’un kitaplarının çoğunun kafiyeli, ilk defa okuyucuların daha iyi okumayı öğrenmelerine yardımcı oluyor gibi görünüyor.

angryape

Ishiguro benim ev arkadaşım, ama bu şişmiş, iddialı romanda düz düşüyor.

angryape

Bu diziyi seviyorum. Sonunda biraz ağladım - tabii ki mutlu gözyaşları. : ') - cassidy dick çürüklüğü. - Lale ve jesse'yi seviyorum, sonsuza dek. - katillerin azizi! Ondan çok hoşlanıyorum. - herr starr bugüne kadar en eğlenceli olanıydı. zamanın yarısında, o pislik yaparken ve bir pislikken, insanlara karşı tepkilerinin nasıl hissettiğimi düşünürdüm. sadece komik ve fantastik. Yaşasın!

angryape

Çok az diyalogla ve uzun yıllar boyunca olsa bile, bu inanılmaz bir kitap. İyi yazılmış ve takip edilmesi kolay. İyi bir çocuk okumuş, ancak yetişkin okuyucular için yeterince ilgi çekicidir. Ana karakterin akıl gücü, delirmiş olacağı düşünüldüğünde düşünülebilir. Düşman vahşi hayvanların ve bazen düşman yabancı ziyaretçilerin bulunduğu bir adada yalnız ne yapardınız?

angryape

No review until after the book club meeting!!

angryape

Heard about this in one of my classes. We have a pretty big push on reading strategies in my district, so this might fit well with what I'm being asked to do.