lengfengyun001

itibaren Kutoanyar, Tulungagung Sub-District, Tulungagung Regency, East Java, Endonezya itibaren Kutoanyar, Tulungagung Sub-District, Tulungagung Regency, East Java, Endonezya

Okuyucu itibaren Kutoanyar, Tulungagung Sub-District, Tulungagung Regency, East Java, Endonezya

itibaren Kutoanyar, Tulungagung Sub-District, Tulungagung Regency, East Java, Endonezya

lengfengyun001

3,5 yıldız. Eğlenceli ve komikti, ama karakterler (Elizabeth'in yanı sıra) bana hiç canlı gelmedi. Erken bitmeyi bekledim. Bununla birlikte, hikaye büyüleyici ve zaman zaman oldukça dokunaklıydı. Ben sadece daha fazla beklediğimi düşünüyorum - tam anlamıyla bu 4 yıldız ya da daha iyi vermek 22 goodreads arkadaşlar vardı ve en çok onu sevdim ve karakterler aşık ve kitap bittiğinde nasıl yas tuttu hakkında raved. Bence koynumlarımın okurken zevkle yükselmesini bekliyordum ...

lengfengyun001

iyi başlangıç.

lengfengyun001

Bilmediğiniz Sihirli Rastgele Ev, 2010, 353 s., 17,99 $ Alexander ISBN978-0-375-85854-3 Hiç büyünün gerçek olmasını dilediniz mi? Desdemona (Desi) için bu gerçek. Sadece T.V'de gördüğünüz sihirli numaralar gibi değil. Sadece annesi ona öğretecek olsaydı çok güçlü bir cadı olurdu. Desi’nin hayatı boyunca annesi Callida, Desi ve onun tanıdık Devalandnefariel (takma adıyla Şeytan adında bir kedi), tüm dünyaya taşındı. Desi nedenini bile bilmiyor. Desi babasına, annesinin ve babasının neden ayrıldığını veya sihirle ilgili herhangi bir şey sorduğunda, annesi konuyu hızla değiştirir. Desi hayatı boyunca bir sır gibi hissediyor; kimseye bir cadı olduğunu söyleyemez ve babası hakkında neredeyse hiçbir şey bilmez. Üstelik, o ve annesi kavgaya girdiğinde hayatı daha da bükülüyor. Desi kavgadan sonra söner ve annesinin kayıp olduğunu bulmak için geri döner. Yakında öğreneceği garip bir kız bulur, bir zamanlar onun küçük kedisi. Annesi, Desi'yi beladan uzak tutmak için kediyi bir kıza dönüştürdü, yoksa onu istenmeyen misafirlerden korumak mı? Muhteşem macerasının yolunda birkaç yeni arkadaşla tanışır ve Şeytan da (Jerrett, Bob). Şimdi annesini bulmaya çalışırken bir sihirbazla tanışır. Annesi yokken, annesine sihirle başa çıkabileceğini kanıtlamak için birkaç püf noktası öğrenmeye karar verir. Ben Uncamiliar Magic sevdim R.C. İskender. Anlatım sesi ilginçti çünkü Desi ve Cat arasında kapanacaktı (Şeytan insanken ona Cat denir). Anlatım sesini de sevdim çünkü Desi ve Cat'in düşüncelerini anlatan bir anlatıcı gibiydi. Cat'in ne düşündüğünü söyleyerek, başlangıçta ne kadar felaket olduğunu düşünmeme yardımcı oldu. Onların düşüncelerini duyuyorsunuz ama sanki bir film ya da oyun izliyormuşsunuz gibi söylendi. Bazen kitap sırasında neler olduğunu bilmek için daha hızlı gitmesini istediğimi hissettim. Bir sayfa çevirici olmasına rağmen, başlangıç biraz zayıftı. Kitap boyunca tahmin etmemi sağladı ki bence bu iyi bir hikaye. Diyaloğun gerçekçi ve karakter gelişiminin ikna edici olduğunu düşündüm. Bilmediğiniz Büyü, şimdiye kadar okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Büyülü kargaşa ve biraz sevgi seven hem erkeklere hem de kızlara Unfamiliar Magic'i tavsiye ederim. Septimus Heap, Percy Jackson veya Harry Potter'ı seven herkes muhtemelen bu kitabın tadını çıkarırdı. Bu bir fantezi bilim kurgu. İnanılmazdı ve bence her yaşın çoğu onu okuyabiliyordu, ancak altıncı sınıfa veya daha büyük bir yaşta beklemek isteyebilirsiniz. “Küçük bir risk olmadan hayat nedir?”

lengfengyun001

Haritayı okumayın. Yama seni sonsuza dek lanetleyecek, ama tahmin et ne oldu? Chloe’nin babası, Bayan DeFranc'ın hayatını kurtarmak için yapmak zorundaydı ve şimdi ölürken yalanları kendi ellerine almak Chloe'ye kalmış. Ona hayvanlarla iletişim kurmak için harika bir madalyon, orman vahşi hayatlarında ölüme yakın bir arkadaş ve bir cesur fil, üçlü tedavi için yola çıktı. Gevşek bir ölümcül kaçak avcı ve zamana karşı bir yarışla, babasının hayatını kurtaracaklar mı? Bu kitap her fırsatta macera ile işlenmiştir. Karakterler büyüleyici ve inandırıcı. Bulduğum engeller Indiana Jones'unki kadar heyecan verici!

lengfengyun001

Alacakaranlık romantizminden hoşlanıyorsanız ve Stephanie Meyer'ın "palimpsest" gibi kelimeler kullanmasını diliyorsanız.