sarahnelson_360

Sarah Nelson Nelson itibaren Lison, Fransa itibaren Lison, Fransa

Okuyucu Sarah Nelson Nelson itibaren Lison, Fransa

Sarah Nelson Nelson itibaren Lison, Fransa

sarahnelson_360

Kitap kulübüm için bu kitabı yeniden okumaya başladım. 83. sayfada. Ramirez peşinden geldi. Tamam- ben bittim. Yine keyif aldım. Kitabımı 2 Arıyorum ... Hamur İçin İki. Diziyi tekrar okuyacağım.

sarahnelson_360

Hayatımda okuduğum en şiddetli kitap. Herhangi bir şekilde kurtarıcı karakterleri olmayan bir roman, sadece masum insanları, özellikle Hintli kadınları ve çocukları öldürmek ve tecavüz etmek için dolaşan bir grup cinayet kovboyunun açıklaması. Yine de çok keyif aldım. Yargıç gerçekten orijinal ve korkunç bir kötüydü ve yazı, çok iddialı olsa da, genellikle şaşırtıcı açıklamalar ve benzetmelerle (örneğin rüzgarda bitler ordusu gibi hareket eden kumları tanımlamak) tamamen benzersizdi. Oku onu. Sadece mutlu bir son beklemeyin, ama sonra gerçek Vahşi Batı'da birkaç mutlu son vardı.

sarahnelson_360

Biliyorum biliyorum, ama ne diyebilirim? Yani, her ne sebeple olursa olsun, tüm Simone olayına rağmen Sartre için kalbimde yumuşak bir nokta var. (Ve evet, şu anda ne kadar iddialı olduğumun farkındayım.)

sarahnelson_360

Bu oldukça beklenmedik şeyler. Beni birkaç kez ilmek attı, ama iyileştim. Bir sonraki kitabı dört gözle bekliyorum.

sarahnelson_360

ketabi sarshar baraye hamisheye adami ke mikhahad hamishe be tazegi eshgh bevarzad

sarahnelson_360

This stands as my all-time favorite book - I've probably read it 3 or 4 times. It takes some effort and time to get into it, but it really comes together in an amazing way in the end. I always tell people that it's a struggle to stay with it at first, but so worth it.