ziggym70

Ziggy Ravuku Ravuku itibaren Altavista, VA, Birleşik Devletler itibaren Altavista, VA, Birleşik Devletler

Okuyucu Ziggy Ravuku Ravuku itibaren Altavista, VA, Birleşik Devletler

Ziggy Ravuku Ravuku itibaren Altavista, VA, Birleşik Devletler

ziggym70

Bir gün bunu okuyabileceğim. Belki de artık Mizzen'de Mavi'nin sonunda ağlamadığımda. Yani ... asla.

ziggym70

bunu yeğenime de okudum ama bana ilk kadar iyi gelmedi. aynı macerayı yeniden yaratmaya çalışıyorlardı ama ilk kitabın en sevdiğim kısmı başlangıç ve karakterleri topluma test ederek tanımak kadar zorlayıcı değildi. Bu benim için tipik bir film devamı gibiydi ve orijinalinden daha az düştü.

ziggym70

İyi okundu ama heyecan yoktu

ziggym70

Bu kitaba bayıldım. Onu okuyan iyi bir arkadaş, romantizmi ile sabırsızdı, ama bu yönüyle keyif aldım. İlk roman olarak, özellikle şaşırtıcı. İnandırıcı bir zaman yolculuğu yapması ve onu sorunlu bir tıbbi durum olarak hayal etmesi, bu yorgun bilim kurgu paketine yeni bir bakış getirdi. Ayrıca, 80 yıllık bir zaman dilimi içinde ileri geri dolaşan bir hikayeye sizi bağlı tutma yeteneği etkileyici. Karakterleri ve birbirlerini kabul etmek ve birbirlerine tutunmak zorunda kaldıkları tavizler ile ilgiliydim ve durumlarına tepki olarak yarattıkları insüler dünya çok inandırıcı görünüyordu. Bunu bir gün tekrar okuyacağım.

ziggym70

birkaç cinayet .. bunu kim yaptı ... neden ??? uyuşturucu kaçakçılığı ve roman atmak ... karakterler ilginç .. her zamanki gibi değil ... zevk !!

ziggym70

Bunu uzun zaman önce okuyun ve sevdiğimi hatırlıyorum. 1987'de yayınlandı, bundan bir süre sonra aldım. İlk romanı Raney'i okuduğuma inanıyorum. İlk olarak 1985'te yayınlandı. İkisinden de keyif aldım.

ziggym70

20'li yaşlarının sonlarında hayatını bir araya getirmekte zorlanan bir kadın hakkında bir komedi Bu kitap Shannon'ın ailesi, erkek arkadaşları ve terapisti ile ilişkilerini araştırıyor. Hızlı bir okumaya rağmen, bazen kendimi, tanımladığı olayın şu anda olup olmadığını veya geçmişten hatırladığı bir şeyi merak ettiğini kafamda buldum.

ziggym70

Mortal Engines has been one of the bright spots in my reading year so far--along with the third Bartimaeus Trilogy book! (What took me so long to read either??) I loved this to an irrational degree throughout (my criteria for five stars). But I sure would love to discuss it with more people . . . My husband got so into this book, he actually started moping around the apartment a couple days after, asking if there were sequels. That's high praise, coming from someone who only grudgingly admits that the few children's books I "make" him read are "all right" and "pretty good." Now he's reading the next one before me. It's torture. The whole time I was reading this book, I was like, Why hasn't anyone made this into a movie? They make everything else. This would be amazing! Well just recently, we got news . . . *huge grin* So hurry up and read it yourself, today! And then email me please.

ziggym70

I love Hirshfield, and I love this book more than any of her others.

ziggym70

I read this book when the movie came out (and not because it was part of my school's curriculum) I loved it then and I still love it when I re-read it many many years later as an adult. Hinton hits on a universal, timeless theme (acceptance, peer pressure, being an "outsider" looking in) and it still blows my mind that she was only a teen herself when she wrote the book. An absolute classic. Read it NOW!