woody92

Jeffrey Wood Wood itibaren Sady Górne, Polonya itibaren Sady Górne, Polonya

Okuyucu Jeffrey Wood Wood itibaren Sady Górne, Polonya

Jeffrey Wood Wood itibaren Sady Górne, Polonya

woody92

Rick Riordan harika bir yazar. Onun mizahını ve kesintisiz hareketini seviyorum. Percy Jackson veya 39 İpucu sevdiyseniz, bu yeni diziyi seveceksiniz.

woody92

Kısa açıklama: Sakat bir kadının cesedi Havel'in kıyısında yıkanır ve Komiser Julius Kern yeni bir zorlukla karşı karşıyadır: tapınak katili denilen katil 17 kadını öldürdü ve kurbanların ortak tek bir yanı var - doğru tapınağa bir darbe. Zor soruşturmanın ortasında, Kern eski bir tanıdıktan anonim bir mektup alır: Kitle katili ve Kern'in kemer düşmanı beraat eden Tassilo Michaelis, Kern'in tapınak katilini izlemesine yol açabilecek bilgilere sahip gibi görünüyor. Ama bunun için yüksek bir fiyat istiyor ... Yazar hakkında: Vincent Kliesch Berlin'de doğdu. Liseden mezun olduktan sonra restoran uzmanı olarak eğitim gördü ve daha sonra birkaç yıl yemek servisi yaptı. Bu, ilk gerilim filmi olan Purity of Death için anlık bir başarı olan fikrini doğurdu. Vincent Kliesch yazmıyorken, moderatör ve stand-up komedyeni olarak sahnede. Her gün seyirciyi eğlendirdiği Babelsberg Film Parkı ve efsanevi Quatsch Komedi Kulübü, bir şovmen olarak kariyerinde sadece iki durak. Özetle: LKA araştırmacısı Julius Kern ve ekibinin 2. vakası olan ölüm sihirbazı, Ölüm Saflığı olaylarından 3 yıl sonra oynuyor. Kern şimdi Berlin'de çalışıyor ve yaşıyor ve karısı Nathalie ile uzlaştı. Ama yakında evlilikleri tekrar test edilecek, çünkü Julius Kern sadece vicdanında 17 kadını olan bir seri suçlu olan tapınak katili ile değil, aynı zamanda 1 numaralı kişisel kemer düşmanı ile de uğraşıyor. Tassilo Michaelis. Ancak davaya katılan Bavyera vaka analisti Eva Fuchs da ona uykusuz geceler veriyor. Eva Fuchs'un karakteri olmadan da yapabilseydim, Julius Kern üçlemesinin 2. kısmı hakkında yine çok hevesliydim, çünkü o, gerilim filminde olabilecek en gereksiz şeydi. Her ne kadar tapınak katili olarak adlandırılan fail çok erken bilinmesine rağmen, hikaye yine de beni sonuna kadar büyüleyebilir. Julius Kern'in 2. vakasında önemli bir rol oynayan çeşitli gösteri Mes Amis'den özellikle etkilendim. Vincent Kliesch, bu kuruluşu, sahibi Madam'ı, orada görünen sanatçıları ve ilgili ambiyansı o kadar canlı bir şekilde anlatıyor ki, okuyucunun gözündeki tüm ikinci sınıfında ve tozluğunda hayat buluyor. İlk bölümden tanınmış seri katil Tassilo Michaelis tekrar ortaya çıktı ve umarım onu 3. cilt, Ölüm Peygamberi'nde tekrar okumayı umuyorum, çünkü o benim içinde bulunduğum en ilginç faillerden biri. son zamanlarda okumasına izin verildi. Sonuç olarak, ikinci cildi sadece Julius Kern'de önerebilirim. Failin okuyucu tarafından çok hızlı bir şekilde bilinmesi sakıncası yoksa, Julius Kern'in yeni vakasının tadını çıkaracaksınız. Kesinlikle vardı!

woody92

Korkutucu. Geceleri bu insanların var olduğunu ve çalışmaya devam ettiklerini bilerek beni tuttu. Bu özellikle en son göçmen karşıtı hareket ve baş döndürücü sosyo-ekonomik kaygılarla birleştiğinde zehirlidir.

woody92

Şimdiye kadar yaratılmış en iyi, en ayrıntılı fantezi dünyalarından biri olarak ilan edilen Shadow World, büyük ölçüde bu övünmeyi yaşıyor. Bir GM olarak, bunu okumayı ve kampanyalarıma yanlış davranmayı sevdim, ancak bir ayar olarak Shadow World'ün çok ayrıntılı olduğunu, gerçek bir oyunda çalışmak için çok iyi olduğunu keşfettim. O kadar çok kültür vardı ki, oyuncular bunalmış hissettiler - önceden yapılmış bir dünyada oyun oynamanın en büyük zorluklarından biri, oyuncuların (karakterlerinin aksine), aslında dünyayı veya tarihi bilmiyor olması ya da çeşitli kültürler ve Shadow World, derinlik seviyesi nedeniyle çok dik bir öğrenme eğrisine sahipti. Oyun seviyesinde, canavarlar, eserler ve tuzaklar inanılmaz derecede yüksek olduğu için, giriş seviyesi karakterler için çok şiddetli ve şiddet içeren bir dünyaydı. Bilge bir şekilde, yazar, temel çerçevenin temelde "daha önce ortaçağ fantezi zamanlarına geri dönen teknolojik olarak gelişmiş bir toplum" (Pyrn, Shannara, vb.) Öncüsü olduğunu düşünerek çok intersting yaptı. nın-nin. Neyse ki oyunun teknik yönlerinden kaçınmak ve sadece yüksek fantezi temalarına bağlı kalmak oldukça kolaydır.

woody92

Bu Barbara Delinsky'nin okuduğum ilk kitaptı ve oldukça iyiydi.

woody92

Benim kopya önünde bazı inceleme gelen bu şimdiye kadar anlatılan en büyük aşk hikayesi olduğunu söyleyerek bir teklif var. Ergenlik öncesi bir kıza aşık olan bir adam hakkında olduğunu bildiğim için okumaktan dehşete düştüm! Neredeyse sonuna kadar inceleme ne konuştuğunu keşfetti kadar değildi. Hala en BÜYÜK aşk hikayesi olduğunu düşünmüyorum, ama iyi bir hikaye.

woody92

One of the most well-known Dr. Seuss books is one of the best. Seuss's books are tough for library storytimes because they are often too long, but this one is just about the right length. The book's message is wonderful: It's good to try new things! In 2007 I tried Indian food for the first time, and now it's my absolute favorite.

woody92

really interesting articles about various things, people, and other subway-related items. I have a thing for the NYC subway, so I found this fascinating.