ignasisitjar

Ignasi Sitjar Manresa Sitjar Manresa itibaren Naharpada, Odisha, Hindistan itibaren Naharpada, Odisha, Hindistan

Okuyucu Ignasi Sitjar Manresa Sitjar Manresa itibaren Naharpada, Odisha, Hindistan

Ignasi Sitjar Manresa Sitjar Manresa itibaren Naharpada, Odisha, Hindistan

ignasisitjar

Bu kitabı kesinlikle çok sevdim! Yayıncıdan bir önizleme olarak aldım. Bir Sanat Tarihi öğrencisi olarak, Van Gogh'un hayatına, eserlerine çok aşinayım ve Vincent ile erkek kardeşi arasındaki yayınlanmış mektupları okudum. Bu kitabın gerçekten Van Gogh'un ruhunu yakaladığını hissettim. Resim yaptığı Dr. Gachet'in gözünden anlatması çok ilginçti. Dr.Gachet'in İzlenimci ve İzlenim Sonrası çevrelerde iyi tanındığının farkında değildim. Bu gerçek gerçekten her şeyi birbirine bağlı hissettirdi. Bu kitap güzel yazılmıştı. Yazarın öbek seçimi mekanlarda neredeyse melodik ve açıklamaları canlı ve güzeldi. Özellikle Van Gogh'un resimlerini anlatmaktan zevk aldım. Ayrıca yazarın Van Gogh'un hayatının gerçekleştiği dönemi gerçekten yakaladığını ve dünyaya inanılmaz sanatçı olan Vincent Van Gogh'un dağınık, gerçek bir anlatımını verdiğini hissettim. Bu kitabı herkese öneririm!

ignasisitjar

Mossflower daha iyi olmasına rağmen daha dramatik ve ne olmasa da, bu kitabı gerçekten seviyorum ve tekrar okuyacağım !!!

ignasisitjar

Yine de şimdiye kadar okuduğum en iyi (genç yetişkin) kitap. Tamam, bu Lemony Snickets'in Talihsiz Etkinlikler A Serisi (eğlence seviyesi açısından) gibi bir şey ama bence bunun daha basit sözleri ve daha ilginç karakterleri var. Buna benzer bir kitap bulmaya çalıştım ve Bu Kitabın Adı Pseudonymous Bosch tarafından Gizli. Tanrım, o sahte isimleri seviyorum. :))

ignasisitjar

Bu kitap süper kötü görünüyor ama hiçbir şekilde ŞAŞIRTICI oldu ama ana karakter gerçekten can sıkıcı olduğunu düşünüyorum.

ignasisitjar

Karpuz şekerinde, hayatım tamamlandıkça karpuz şekerinde işler yapıldı ve tekrar yapıldı.

ignasisitjar

Bu benim ikinci 'steampunk-ish' kitabım ve bu alt türü çok sevdiğimi söylemeliyim. Kitaplardan beklediğim diğer birçok yön, sonunda steampunk dünya binasının gerçekleşebilmesi için kenarda oturuyor ama bu kitapta iyi bir denge olduğunu hissettim. Bu kitapla şikayetim, 45 dakika içinde bir saat çalışmayı gerçekten zorlamaya çalıştığını hissetti. Karakterlerin kitaptaki 'gizem' hakkında birkaç delik bırakan bir hızda bilgi edindikleri anlar vardı. Biraz bilgi dökümü devam ediyor benim için hızını attı. Bu da karakterlere aktarıldı. Mina ve Rhys hakkında, eylemlerinin çoğunu anlayacak veya haklı çıkaracak kadar bilginiz var, ancak onları gerçekten tanıdığınız gibi hissetmediniz. Ve sonda, "Oh, Joe kapıda yürüdü! Hadi ... güle güle!" hissediyorum. Yazarın bize bir kemik fırlatacağını ve sonunda büyük vahiylerin ardından yerleşmek için birkaç sayfa daha attığını düşünüyorum. Sonu çok wham-bam-teşekkür ederim maam oldu ama çılgınca bitirmek ne olursa olsun, genel olarak kitap hala keyif aldım.

ignasisitjar

One of the funniest books that I have read, and then they made a movie from it and I saw the movie also, played by elaine may's real life daughter jeannie berlin. A terrific funny movie about life, love, finding that special someone, growing up, and dealing with life and all that it has to offer, in the eyes of a young, single woman in her 20s living in new york city.