charatiana35d

Tian Ni Ni itibaren Soulignonne, Fransa itibaren Soulignonne, Fransa

Okuyucu Tian Ni Ni itibaren Soulignonne, Fransa

Tian Ni Ni itibaren Soulignonne, Fransa

charatiana35d

neden bitirmek istediğim kitapların listesini okumak yerine yapıyorum? Bunu anlamıyorum. ama işte buradayım. bu tarihe genel bir bakış. şimdi eski ve klasik tarihi geçtiğime göre, çok beyaz merkezli ve utanmaz bir şekilde serbest piyasa olma eğilimindedir. ama bu bir genel bakış ve kötü bir genel bakıma ihtiyacım var. yeni harry potter okumak için sabırsızlanıyorum!

charatiana35d

2003'te okuyun

charatiana35d

Teashop Girls Book Review Kitabı Teashop Girls'yi çok sevdim. Kitap Gen, Zoe ve Annie adında bu üç kız hakkında. Annie, büyükannesinin Steeping Leaf adlı dükkanında çalışmaya başladı. Aniden Dik Yaprak Yaprak tehlikeye girmeye başladı. Kızlar dükkanı canlı tutmak için çok çalışmaya başladılar. Bu kitap harika bir doruğa sahipti. Bu kitabı gerçekçi kurgu seven herkese tavsiye ederim. Ayrıca birçok yeni şey öğrendim. Kitabın formatı hakkında hoşlandığım şey, bir bölümün başlangıcından önce çay hakkında hızlı bir makale olması. Çok keyif aldım, umarım yapacaksın.

charatiana35d

Emekli bir denemeden sonra yakın zamanda iktidara gelen dedektif Harry Bosch, on yıl önce açık soğuk vakalarının bazıları, özellikle Marie Gesto'nun ölümü ile hala perili. Dava dosyasını periyodik olarak kontrol eder ve bu kez çıkarırken, Echo Park bagmanı (vücut parçalarının çöp torbalarıyla yakalandığı için adlandırılır) yakalanır ve sonunda Gesto cinayetini kendi adı olarak adlandırır. Bosch'u, Gesto'nun mezar bölgesine bir alan gezisi içeren Raynard Waits itirafının ayrıntılarını doğrulamaya yardımcı olmaya çağırıyorlar. Biraz tahmin edilebileceği gibi, işler güneye gider ve Bosch, gizemin tam ortasında kalır. Bu sadece ikinci Connelly romanım ve kesinlikle iyi bir prosedürden hoşlanıyorsanız kesinlikle sağlam okumalar.

charatiana35d

"Güvenlik açığı lansman insanlıktır," dedi Sempe "The New York Times.

charatiana35d

This book was a very good book, even though it didn't stay so true to the original series. At times it became a tad boring but the outcome of the events was worth the wait. Being a large fan of the original books of Artemis Fowl, I must admit that the way the story played out was not as good as the others so I am a little disappointed. If it were an independent book in its own series, however, this book surely would've been successful.

charatiana35d

Forget critiquing the writing. It's a movie in a book (which, yes I know, later became a movie). Perfectly written to cater to the shortened American attention span, it's a page-turning piece of wonderful brain candy. Minimal character development, but you definitely won't be able to sleep til you've finished.

charatiana35d

Spoilt by its racism.