dothuyduong

Duong Do Do itibaren Kavuny, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna itibaren Kavuny, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Duong Do Do itibaren Kavuny, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

Duong Do Do itibaren Kavuny, Mykolaivs'ka oblast, Ukrayna

dothuyduong

Hiç birinin dileğini yerine getirmek için küçük bir beyaz yalan söylediniz mi - özellikle de asla takip etmek zorunda kalmayacağınızı biliyorsanız? Emma bunu yaptı. Büyükbabası sadece günlerce olmasa da yaşamak için ölüm döşeğindeydi ve ölmeden önce görmek istediği tek şey Emma'nın evlenmesiydi. Sonra mutlu bir adam ölebilirdi çünkü kan hattını sürdürecek bir aileye sahip olacağını biliyordu. Zavallı Emma onu hayal kırıklığına uğrattığını hissetti. Vurun, çıkmadan önce bile çıkmadı, bir düğün beklentisi olsa bile - Emma biraz beyaz yalan söyledi. Büyükbabasına patronuyla evlendiğini söyledi. Bu yalan Emma'yı korkunç bir öngörüye sokan bir dizi olay yarattı. Şimdi patronunu evlenmeleri gerektiğine ikna etmek zorunda kaldı, çünkü hızla iyileşen büyükbabası düğünlerini planladı - Hiçbir fikri olmadığı ya da hiç kabul etmeyeceği bir düğün! Bu hikaye çok eğlenceli bir okumaydı. Emma kendini kaçmak için imkansız görünen bir deliğe soktu ve her döndüğünde daha da kötüye gidiyor gibiydi. Bekarlığa yemin eden adamı sadece tarihle kalmaları değil, sadece birkaç gün içinde evlenmeleri gerektiğine ikna edeceğine dair bir fikrim yoktu. Benim için bu, fırtınalı bir günde, en sevdiğiniz sandalyede en sevdiğiniz içecekle kucaklaştığınız ve hikayede kaybolan kitaplardan biriydi. Çabuk gitti ve ben açık yürekli ve eğlenceli bir okuma buldum. Bir kereden fazla kokluyordum ve büyükbabanın coşkusuna gülmek zorunda kaldım. Bu kitaptan en sevdiğim alıntılardan biri: "Dedikodulara göre, düşüncelere saldıran, yaşamları mahveden ve itibarları sakatlayan sözlü olarak aktarılan bir rahatsızlıktan başka bir şey değildi." Cinsel referanslar ve bir seks sahnesi var, ancak çok açıklayıcı değil. Bu kitabı daha yaşlı genç / yetişkin kitle için tavsiye ederim. Okumak ve dürüstçe incelemek için bu kitabın bir e-kopyasını aldım.

dothuyduong

Bu, geçen yıl okuduğum en iyi kitaplardan biriydi. Çok basit bir mesajdı, ama aynı zamanda hem şüpheli hem de heyecan verici ve duygusaldı. Onu sevdim.

dothuyduong

Üç farklı ve ilginç gizem kurduktan sonra, Bayan Atkinson daha sonra ilginç, ancak vakaların kendisi kadar ilginç olmayan bir şekilde diğer unsurları kurmak için biraz ilerledi. Nihayet birlikte bağlandıklarında sürüşe değerdi ama orta kısmın biraz kuru olduğunu itiraf etmeliyim.

dothuyduong

JAV-Sin