lahellen

Helena Ribas Ribas itibaren Qadub, Yemen itibaren Qadub, Yemen

Okuyucu Helena Ribas Ribas itibaren Qadub, Yemen

Helena Ribas Ribas itibaren Qadub, Yemen

lahellen

Bunu bir akşam okuyun, çünkü indiremedim.

lahellen

Bu kitap süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper süper iyi oldu! Sara aklından geçen bir baykuş buldu. Baykuş ve onu okuldan sonra konuşmaya devam ettiler ve ulaşmak istediği bir hedef vardı ve ona yardım etti. Gerçekten zor ve biraz zaman alabilse bile bir hedefe ulaşabileceğinizi öğrendim. Kötü düşünceler düşünüyorsanız, kötü bir gün geçirirsiniz. Eğer iyi düşünürseniz, iyi günler geçirirsiniz.

lahellen

Harika bir okuma! Kolay, eğlenceli ve çok ilgi çekici. Film de çok iyiydi!

lahellen

kesinlikle bu nesil x daha çok keyif aldım. ama yine de tarihli. Bu, belki de piliçle aydınlatılmış bir saçmalık parçası satın almanızı engelleyebilecek iyi bir 'plaj okuması' ... (bilirsiniz .... eğer böyle bir şey yaparsanız)

lahellen

danışmanlık teorileri için!

lahellen

Herşey mümkün! Bu kitap bana hayatın devam ettiğini ve öncekinden daha iyi olabileceğini anlamamı sağladı. Zor bir zaman geçirirken zaman geçirmek isteyenler için iyi bir okuma.

lahellen

İyi . . . Bu çeşitli bakış açıları içermektedir. Yine de, Misyonların tarihini ve mevcut durumunu anlamak için yardımcı oldu.

lahellen

1. Bu kitap, genç öğrenciler için mükemmel bir yazma örneğidir. İyi, basit cümle yapısına sahiptir. Paragraflar güzel bir şekilde düzenlenmiştir ve hikayeyi anlamak kolaydır. Yazar farklı noktalama işaretleri kullanır, bu nedenle karakterlerin ne hissettiğini hissetmek kolaydır. 2. Bu kitap bir tarih dersinde harika bir örnek olacaktır. Kitap ayrıca paragraf formunu göstermek için de iyidir. Hemen hemen her sayfa paragrafların nasıl başlatılacağını ve bitirileceğini gösterir.

lahellen

Tried to retread it. Not quite as interesting as the first time round.

lahellen

Not disappointed at all!

lahellen

Well, hmmmm. Another case of a story that in theory seemed to have all my favorites ... a Gothic style setting of perhaps late Victorian London. An apparently wise mentor. An abundance of mysterious circumstances. But ... then it didn't. The ending didn't quite hold up.