thedesignmirage

Raj Rajpara Rajpara itibaren Klocheve, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna itibaren Klocheve, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

Okuyucu Raj Rajpara Rajpara itibaren Klocheve, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

Raj Rajpara Rajpara itibaren Klocheve, Zhytomyrs'ka oblast, Ukrayna

thedesignmirage

O kadar korkunç değil, ama sadece yapacak başka bir şeyin yoksa oku. Kahramanın karakterindeki 180 derecelik değişim saçma. Son o kadar özlü ki, neredeyse gagged.

thedesignmirage

Kitabı okuyorum, Ölümcül Küçük Sırlar ben ve Keilah kitabı okumakla ortaklık yapıyoruz. Sınıfta her gece bir bölüm okumayı kabul ediyoruz. Herhangi bir zamanda daha fazla okumak istediğimizi düşünürsek, birbirimize mesaj göndeririz veya hedefte veya fb sohbetinde konuşuruz. Ölümcül Küçük Sırlar kitabında, ana karakterim biri tarafından takip ediliyor ve kitapta size hikayeyi veriyorlar, sonra başka bir bölüm, takipçiden bir günlük girişi gibidir. Ben okurken bir dizin kartları kutusu var ve bir dizin kartı üzerinde takipçisi olduğunu düşünüyorum kim yazdım. Ben takipçinin bir erkek olduğunu düşünüyorum, çünkü takipçinin bir oğlanın yanındayken kıskanmıştı. Bir kız değil. Bu kitabı gerçekten çok seviyorum çünkü tüyler ürpertici ama en kötüsü olsa bile okumak istiyorsun. Stalker onun resimlerini posta kutusuna gönderir gibi. Ve takipçinin kim olduğunu seçtiğimde, konuştuğu her erkek karakteri ya da kitabın menchened olduğunu yazdım. Babasını söylemedim çünkü eğer babası babası olsaydı, o zaman evdeyken ona ve eşyalarına yaklaşmak isterdi. Yani o değildi. Bence öyle değil.

thedesignmirage

4/5 (B)

thedesignmirage

It was so interesting to read a WWII book written from the perspective of a German, non-Jewish citizen. It fights the stereotype that all non-Jewish German's were willing Nazi's. The story was so sad and Liesel endured so much...I was hoping for a bigger redemption at the end.

thedesignmirage

interesting, thought-provoking book