shibanipandit

Shibani Pandit Pandit itibaren 32040 Borca di Cadore BL, İtalya itibaren 32040 Borca di Cadore BL, İtalya

Okuyucu Shibani Pandit Pandit itibaren 32040 Borca di Cadore BL, İtalya

Shibani Pandit Pandit itibaren 32040 Borca di Cadore BL, İtalya

shibanipandit

Bu kitabı gerçekten çok beğendim! Karakterlerin hikayelerinin çok ilginç olduğunu düşündüm ve hepsini inandırıcı, gerçek insanlar gibi gösterdim. Onlardan daha fazlasını duymak istiyorum, ama ne yazık ki Jane Austen Kitap Kulübü 2 olacağından şüpheliyim!

shibanipandit

korkunç corney, ama bazen böyle bir kitap istersiniz. En büyük beraberlik "lisanslı" bölümüne gerçekçi olmayan hissediyorum oldu. Küçük bir ülkenin gerçek yöneticilerinin hayal edebileceğim gibi hareket etmediler. ama Lol'yi ne bilirdim

shibanipandit

Bu kitap, Toby adında 13 yaşındaki bir çocuğun bakış açısıyla anlatılan, çok eski bir hikaye. Zachary Beaver (dünyanın en şişman çocuğu olarak adlandırılır) küçük kasaba Antler Texas'a geldiğinde, Toby'ye veya Antler'deki herhangi bir kişiye bu konuda gelmiş olan en heyecan verici şey. Bu kitabın dikkatimi çekmekte zorlanıyordu, ama eminim genç erkekler için daha uygun.

shibanipandit

Şüphesiz, şimdiye kadar okuduğum en güçlü ve inanılmaz kitaplardan biri. Bu sadece okumak için önemli bir kitaptır ve herkes için okunması gerekir. Bu kitap, Henrietta Lacks'in arkasındaki gerçeği ortaya çıkarmak ve bilim, tarih, psikoloji, sosyoloji, tıp, etik ve sayısız diğer disiplinlerle harmanlamak için yazarın odyssey'ini güzelce birleştirir. Bunu ilk okuduğumdan beri düşündüm ve çok daha uzun süre düşüneceğim (ve Booksburgh tartışmamızı dört gözle bekliyorum!).

shibanipandit

Not so much!

shibanipandit

I'm going to give this one 4.5 stars. I enjoyed it and thought the combination of personalities and abilities worked very well together. And there are lots of subtle things worked into the story, like Jeff's last name, or references to Abbott and Costello. The only real gripe I have with it is the references to burning colored candles and herbs which were never explained. They obviously meant something very particular, but no explanation was ever given for why those things were desired or needed. Other than that, it was a fun read and a good start to what I expect to be a fun series of a variety of interesting shifters.

shibanipandit

A really great story very well told