edwardsec

Juan Serrano Serrano itibaren 9413 Obergösel, Avusturya itibaren 9413 Obergösel, Avusturya

Okuyucu Juan Serrano Serrano itibaren 9413 Obergösel, Avusturya

Juan Serrano Serrano itibaren 9413 Obergösel, Avusturya

edwardsec

UYARI: AŞAĞIDAKİ SPOILER OLABİLİR! Başlangıçta çok vergi ve zor almak için buldum, ama p geldi. 65 ya da öylesine, o yıl Gallway'de başladığında (aslında devam etmek için kendimi zorlamadan önce iki kez okumalıydım). Blue'dan önce gizemi çözdüğümü ve gizemi çözdüğümü sanıyordum ama oldukça doğru tahmin etmemiştim, bu güzeldi, ama daha önce babasından daha şüpheli olması gerektiğini düşündüm (son konuşmalarında). Annem babasını ve Hannah'nın NWM ile olan ilişkisini biliyor muydu gibi Blue'nun en azından sorması gerektiğini düşündüğüm bazı özel sorularım var ve babasını partide her şey ışığında gördüğünden emin mi? Ve Hannah'nın çocuklarla ilgilenmemesi için çocuklarla takılma nedeni tam olarak neydi? Ayrıca, Blueblood'ların sonda daha fazla rolü olsaydı ve arsanın çoğunda çok enstrümantal (veya en azından mevcut) oldukları için Blue ve onlar arasında daha fazla kapanma olsaydı. Sonunda kendimi, neden Blue'nun hikayeyi çözmesi için onlara ihtiyacı yoksa, neden orada olduklarını sordum. (Bu Milton kısmı başka bir şekilde çözülmüş olabilir.) Ve Eva gibi Blue'ya Jade'in mezun olamayacağını söyleyen şeyler vardı çünkü beni bir daha ele almadı. Yazma tarzı gelince, abartılı ve bazı yerlerde işareti kapalı ama genel olarak çok etkileyici. İpuçlarını yerleştirdiği katmanlı yolu çok beğendim. Keşke o ve editörü yerlerde, özellikle Bölüm 1'de kesilmiş ve yoğunlaşmıştı.

edwardsec

Evet, herkesin bunun Edward açısından Alacakaranlık olduğunu söylediğini biliyorum, ama inan bana, bundan çok daha iyi. Genel yazma kalitesi aslında Twilight'tan çok daha iyi ve Twilight'ta milyonlarca kişinin sevdiği aynı hikaye için değilse, o zaman Edward'ın gerçekten büyüleyici hikayesi, hayatı ve düşünceleri için okumak ilginç. Bu bitmemiş kitap, Edward hakkında hiç bilmediğim her şeyi doldurdu, ki bu kitapların hafif bir hayranı için sadece sevdim. Bu Twilight'tan çok daha iyiydi ve birisi internette düzenlenmemiş bir versiyonunu sızdırdıktan sonra Stephenie Meyer'ın yazmayı bırakmaya karar vermesi gerçekten bir hayal kırıklığı. Tekrar yazmaya başlayana kadar - umarım - Edward'ın hayatının bu küçük pasajı şimdilik yapacak.

edwardsec

Anında, Ada'nın kısa yaşamında çok fazla sevgi veya şefkatli ilişkisi olmadığı hissine kapılırsınız. Tutumu ve kişiliği kaba, sert ve saygısızdır, ancak ilk birkaç sayfada - kesin olarak ilk bölüm - onun içinde şefkatli bir bölüm olduğunu görüyoruz. Ve bu gerçekten Ada'nın hikayesinin özünü özetler. Hikayenin başında Ada, "Herkes iyi yaşamın bayat bir kırıntısı için takılır." Birinci bölümde yaptığı şefkatli şey ve burada söyledikleri Ada'yı benim için gerçekten şekillendiren iki şey. (Btw, bu sadece sf. 11 Tam olarak alıntı yapmak için bakmalıydım.) Bir genç olarak dünyayı zaten yazmıştı, birçoğumuzun yaptığı gibi (ya da belki de şimdi). Zaman yapmak ya da ölmek için geldiğinde, madde (iyi ve kötü) olan insanlar hayatına girerken, örneğin Jessie gibi, yükümlülük altına girmez; şehvet, açgözlülük ve hatta nefretten başkaları. Ama Ada için ondan bir şey istemeyen ya da onun için dünyaya bakışını etkileyen bireyleri bulmak gerekir. Bir Şifacının Efsanesi Ada'nın hızlı, heyecan verici ve ilgi çekici bir okuma olduğunu hissettim. Beni içeri çekti ve yazıların hareket tarzı, bölümlerin başında / sonunda karanlık büyüleyici çizimlerle birleşti. Bir veya iki kez tahmin edilebilir olsa da, tırnaklarımı tam anlamıyla ısırmaya devam eden kıvrımlar vardı (ona yardım edemem.) Parkour'un kitapta olduğunu sevdim, Ada'nın armağanı, hedefleri ve kişisel tehlikelerine bir ışık getirdiğini düşünüyorum. (ondan sonraki insanlar yüzünden) başka bir şekilde daha iyi gösterilemezdi. Parkour izlemek inanılmaz ve çok tehlikeli olabilir. Her şeyi görselleştirebildiğim maceraları okurken; bu beni gerçekten korkuttu. Harikaydı! Sonunda kitabın bir yay ile sarılmamış olmasından gerçekten keyif aldım - Cevaplanmamış birçok soru ve anlatılmayan yollar var. Daha önce de belirtildiği gibi, bir sonraki kitabı okumak için sabırsızlanıyorum. En azından umarım bir sonraki kitap vardır. Açıklama: Bu kitabı illüstratör ve yazardan aldım. Bütün görüşler benim. Not; Lütfen bir sonraki kitap olsun.

edwardsec

I remember liking this book better when I read it the first time, not long after it was published. Maybe I'm too old, or too far removed from the mid-90s now. It felt dated to me, and I ran out of patience with the self-referential self-consciousness.