talisien2jdad3

Talisien Bleechmore Bleechmore itibaren Bobrówka, Polonya itibaren Bobrówka, Polonya

Okuyucu Talisien Bleechmore Bleechmore itibaren Bobrówka, Polonya

Talisien Bleechmore Bleechmore itibaren Bobrówka, Polonya

talisien2jdad3

Her ne kadar ilk olarak oldukça iyi olduğunu düşünmüyordu, ancak bu hala birkaç gün içinde yedim mükemmel bir okuma oldu. O kadar büyüleyici bir karakterdi ve hayatı beklenmedik bükülmeler ve zorluklarla doluydu.

talisien2jdad3

Eğer minik bir şeye bir yığın kitap okuyorsanız ... sadece başka bir fırlatma ... Hikayenin belirli kısımlarına bastığınız gıcırtılı bir zürafa var ... şimdi sadece bizimki yırtılmış ... Oh , bu bir tahta kitap.

talisien2jdad3

** spoiler uyarısı ** Zombilerden nefret ediyorum. Gerçekten yaptım. Onların düşüncesi beni korkutuyor, bu yüzden Ölü Shaun'u sadece gözlerim kapalı olarak izleyebilirim. Eller ve Dişler Ormanı, eğer biraz inanılmazsa, zombi anları gerçekten korkutucu. Altlarında birkaç kat altında zombi sürüsü olduğunda, karakterlerin uzuvdan koparılması için umutsuz olan karakterlerin oyun evine ne kadar hızlı yerleştikleri neredeyse komikti. Bunun bize bu tür tehlikelerin bu insanlar için ne kadar yaygın hale geldiğini göstermesi gerekiyor muydu? Hayatlarının öylesine mutlu bir şekilde devam edebildiklerini, altlarında birkaç fit sürünen yakın ölüm hakkında endişelenmek için duraklamadan? Belki okuyucuya bir soluk vermek istiyordu ama gerçekten işe yaramadı. Anlatıcıyı pek umursamadım ve onun romantik alt planını kafa karıştırıcı ve gereksiz buldum. Büyük sevgisinin nedenleri asla net bir şekilde açıklanmıyor ve kitabın başındaki itici gücü olmasına rağmen, okyanusu görmek için acil ihtiyaç onun hedefi haline geldiğinde oldukça hızlı bir şekilde düşüyor gibi görünüyor. Bu bir serinin başlangıcı ve iyi bir dizi olma potansiyeline sahip. Yine de bu kitabı bir bütün olarak değerlendiremiyorum çünkü eksik birkaç hayati bölüm olduğunu hissediyorum. Boyunca bir sürü düşmüş arsa ipliği var ve bunların sonraki kitaplarda açıklanacağını varsayıyorum.

talisien2jdad3

Sadece iyi olduğunu düşündüm ... Sonu böyle bir polis gibi görünüyordu ve anlatıcı umurumda değildi Cat. Belki de bu kadar küçük, berbat, yakın fikirli bir kasabada yaşadığınızı hayal etmek çok zor.

talisien2jdad3

Harika, hafif okuma - insan doğası ve yaşlanma hakkında gerçekten iyi bir bakış açısı! (veya başkalarının yaşlanmasını izlemek)

talisien2jdad3

Beyaz Şehir'deki Şeytan gerçekten iki kitaptır - biri Şeytan, diğeri de Beyaz Şehir hakkında. Her ikisi de zorlayıcı. Larson'ın Dünya Fuarı'nın açıklaması inanılmaz derecede canlı ve tarihi detaylar açısından zengindir. Kitabın bu bölümüne açıkça giren araştırma derinliği daha da etkileyici çünkü yazının en büyük gücünden asla kopmuyor, bu da yazarın belirsiz bir bilgi gövdesinde anlatıları bulma yeteneği. Larson, manik enerjinin ve büyük kişiliklerin tutkusunun dünyaya çok ihtiyaç duyduğu ışığı getirdiği karanlık, karmaşık bir zamanı tasvir eder. Aynı zamanda, Fuar'ın geniş kapsamlı etkisine dair iyimser vizyonunu bir seri katilin saf ve basit kötülüğü ile karşılaştırıyor. Tematik bağlantı biraz kıvrımlıdır, ancak iç içe anlatılar zamana harika (bazen ürpertici) bir daldırma hissi verir. Tüm detaylara rağmen, kitap tarihe göre utanmadan daha fazla ilgileniyor ve şüphesiz belli bir miktarda süslemeden suçlu. Eğer bir film olsaydı, inanılmaz bir doktora olur, ama kusurlu bir belgesel olurdu. Hangi harika.

talisien2jdad3

Bu kitabı gerçekten düşündüğümden çok keyif aldım. Birinci düzenin tarihsel kurgusu - Agincourt, İngiltere Kralı V.V. Henry'nin İngiltere'nin yanı sıra Fransa Kralı olduğuna karar verdiği zaman 1415'te Fransa'daki ünlü savaştı. Fransızlar başka bir görüşteydi. Her neyse, bu Shakespeare'in "Henry V" nde tasvir edilen savaştır, burada "kardeşler grubu" ifadesi meşhur olmuştur. İngilizlerin 6-1'den fazla olduğu, ancak galip geldiği savaşta doruğa çıkan silah ve askeri stratejinin büyüleyici detayı. Kanlı. "Road Warrior" ve "Braveheart" benim en sevdiğim filmlerden biri olarak kabul edersek, sanırım bunu sevmem çok şaşırtıcı değil. İyi yan şeyler - korse sökme, intikam tarihe karşı oynar. Eğer gıcırtılı iseniz, bu çay sizin fincan olmayabilir ....

talisien2jdad3

Chesterson'ın kurgu gelgit dalgası gibidir. Dalga kafanın üzerine çökecek bir hikaye ile çekilirsin ... ve o zaman sana neyin çarptığından emin değilsin. Yine de, teolojinin alt tonlarıyla çok keyifli bir okuma.

talisien2jdad3

Bunu uzun zamandır okumadım, neredeyse yeni bir kitap gibiydi. (Bu harika olmaz mıydı - Heyer tarafından yeni bir kitap !?) Ve yine de hoşuma gitti.

talisien2jdad3

Bu kitabı bir goodreads hediye kazandım ve şimdiye kadar çok seviyorum. Bu hikaye hakkında beni içine çeken derin ve gizemli bir şey var. Üç kuşak bir ailenin, bir oğlunun, bir babanın ve bir büyükbabanın anlamına geliyor. Bu romanı okurken, bir çeşit gizem, karanlık bir şey, büyülü bir şey varmış gibi hissediyorsunuz. Sona yaklaştıkça, daha sonra ne olacağını tahmin ediyorum. Karşılaştığım diğer romanlardan çok farklı. Neredeyse bittiği için üzgünüm. Kesinlikle tekrar okuyacağım, sanki yeniden okuduğumu hissediyorum, karakterler hakkında yeni bir şeyler bulurdum. Tavsiye ederim!

talisien2jdad3

Bu kitabı seviyorum. Bennetleri, bir birim olarak işlevsiz ve saçma olanları seviyorum. Bay Darcy ve Elizabeth Bennet'i özellikle seviyorum ve elbette ilişkilerine ve eksikliklerine bayılıyorum. Elizabeth'in hızlı zekâsı ve açık zekası ve bazen biraz keskin olmanın sakıncası olmadığı yol, onu en sevdiğim karakterlerden biri haline getiriyor. Ve romantizm, oh romantizm. Keşke ve bu benim aşık olmakla ilgili neredeyse tüm kitaplarla ilgili sorunum, daha fazlasını bir arada, zaten birlikte, zaten aşık olarak görebiliyorum. Sondaki birkaç sayfa, ona yol açan tüm açılara yeterince iyi cevap vermiyor. İkincil karakterlerin hepsi de harika. Özellikle Bay Bingley ve Mary büyük bir folyo yapıyor. Ve kim Lydia'nın yüzüne yumruk atmak istemez ki?

talisien2jdad3

Bu kitabı kontrol ettim çünkü kütüphaneden çalınmaya devam ettiler, ki bu genellikle oldukça iyi bir işaret. Öyleydi. MSBA için okuduğum diğer kitaplardan pek hoşlanmadım. Martine'nin ebeveynleri yangında ölür ve hiç tanışmadığı bir büyükanne ile yaşamak için Güney Afrika'ya gönderilir. Martine, beyaz zürafanın efsanesi ile büyülenir. Büyükannesi ona zürafanın var olmadığını söyler, ancak fırtınalı bir gece Martine bunu görür. Neden bir sır? Birisi çalmak istiyor mu?

talisien2jdad3

Muhtemelen bu 4 yıldız dilbilgisi hataları ve kasılmalar eksikliği için verirdi. Şaka yapmıyorum, tüm kitap kasılma olmadan. Ayrıca Michigan'ın Üst Yarımadası'nın yanlış yazımı biraz sinir bozucudur (Yukarı Yarımada). Bunun dışında sevimli Hıristiyan temalı bir romantizmdi.

talisien2jdad3

Olağandışı. Sevdim ... bir öğretmen olmanın getirdiği iyilik ve kötülük için sizi başkalarının yaşamlarına nasıl dahil ettiğini yansıtmamı sağladı.

talisien2jdad3

Harika bir kitap. Bu gerçekten hoşuma gitti. Bunun tüm dünyadaki mutlak favori kitabım olduğunu söyleyemem, ama kesinlikle iyi. Birçoğunun dediği gibi, okuduğumdan farklı bir kitap. Çok fazla vermeden, erkek olan bir kız hakkında bir kitap - bir genç oluncaya kadar bilmeyen bir hermafrodit. Ama aynı zamanda ailesi, toplumu ve siyasetinin kim olduğu ve kim olduğu konusunda nasıl bir rol oynadığı ile ilgilidir. Bu aynı zamanda eşsiz bir anlatıdır, çünkü anlatıcı birinci şahıs her şeyi bilen bir kişidir, size gerçekleri ve anksiyetleri anlatırken, aynı koşullarda olsaydık çoğumuzun yapamayacağını söyler. Anlatıcı, kelimenin tam anlamıyla iradeli karakterlerin kafalarına girer ve çıkar, ki bu biraz garip olmasa da ilginçtir.

talisien2jdad3

This is a gorgeously produced book, lying somewhere in between a graphic novel, memoir, and annotated poetry collection. Jay-Z's stated goals for the book are: 1) make the case that hip-hop lyrics are poetry, 2) tell the story of his generation, and 3) show how hip-hop turned that story into a narrative that could reach a world-wide audience. He leaves his audience with the following: (as a response to racism) "The key is to change the person. And we change people through conversation, not through censorship. That's why I want people to understand what the words we use--and the stories we tell--are really about."

talisien2jdad3

Good book about German sabotage in America before America's entry into World War I