josmel12a1f

Josmel Pacheco Pacheco itibaren Zagroby, Polonya itibaren Zagroby, Polonya

Okuyucu Josmel Pacheco Pacheco itibaren Zagroby, Polonya

Josmel Pacheco Pacheco itibaren Zagroby, Polonya

josmel12a1f

Bir karakter için Secret Lover Agent Man ismini seviyorum. Birbirimize saygı ve merhametle davranırsak insanlar neredeyse her duruma uyum sağlayabilirler.

josmel12a1f

Mükemmel! Bu, aynı adı taşıyan PBS serisine eşlik eden kitaptır. Carl Zimmer, bilimi meslekten olmayan kişiye açıklamak için harika bir iş çıkarır.

josmel12a1f

İyi bir grafik roman. Orijinal çalışmanın, filmi mahveten nedensiz tecavüz sahnesini içermediğini bulmak beni çok memnun etti.

josmel12a1f

** spoiler uyarısı ** Yatılı okullara ve hazırlık okullarına saplantı var ve bu kitabı okumanın ana nedeni bu. arsa hattı biraz yapışık hissediyorum. eminim seks ve uyuşturucu diğer okullarda yatılı okullarda olur ... ama bu bana biraz pembe opera sınırlanmıştır.

josmel12a1f

This book is tedious. After listening to the book for 10 hours, I gave up. I didn't care about any of the characters and in all that time the only thing that happened is a marriage, where the girl who absolutely knew after 3 weeks that she wanted to marry this old bachelor AND now finds he's not what she thought. I don't want to live the character's lives in real time, especially when all they do is get up, have breakfast, obsess about stuff, have lunch, worry what other might say or are doing, have dinner, read, sew and go to bed.

josmel12a1f

A quirky book revealing that we all have a purpose in life.