midnightcrafts

Eclair Ekwattanakul Ekwattanakul itibaren Patti Nath Rai, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Patti Nath Rai, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Eclair Ekwattanakul Ekwattanakul itibaren Patti Nath Rai, Uttar Pradesh, Hindistan

Eclair Ekwattanakul Ekwattanakul itibaren Patti Nath Rai, Uttar Pradesh, Hindistan

midnightcrafts

Belki zaman çizelgesinde biraz erken, ama geleceğimiz için hala korkutucu ve kesinlikle gerçek bir olasılık. Ve bu ürpertici. En ufak değil ama "eğlenceli" ama gerekli bir okuma.

midnightcrafts

Benim fikrim: Kesinlikle harika bir kitap. İlk başta uzun cümle yazma tarzına alışmak zorunda kaldım, ama bu kitap o kadar güzel yazılmış ki, yazdığınız için üzülüyorsunuz. Hikayenin bir parçası olduğunuzu hissediyorsunuz ... Net okuma önerisi!

midnightcrafts

canavarlar hakkında bilmeniz gereken her şey hayaletler vampirler ve kurtadamlar

midnightcrafts

Bu kitap harika. Benim gibi clueless profesörünüz varsa, bu kitabı inceleyin ve hazır olacaksınız!

midnightcrafts

Bu kitap hakkında çok şey söylemekten çekiniyorum çünkü oldukça hızlı bir şekilde gözden geçtim, ama genel olarak bundan çıkmış olduğum anlamı beğenmedim. James, bağımsız olduğu iddia edilen, ancak korkunç bir aile hayatına sıkışan Amerikan kızını sözde güzel, zeki, zeki vb. Genel olarak kadınlara karşı aşağılayıcı olduğunu hissettim, çünkü bu şaşırtıcı, akıllı kızı o kadar çok inşa ettiği gerçeği, o zaman kadınların o şekilde olmadığını ima ediyor, ama sonra bu kadının "imajından" ve diğer tüm şeylerden kopmayı reddediyor ... her neyse. Beğenmedim ve muhtemelen tekrar okumam.

midnightcrafts

Kindle baskısının okunması.