albertocdsd188

Alberto Cristino Cristino itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Alberto Cristino Cristino itibaren Texas

Alberto Cristino Cristino itibaren Texas

albertocdsd188

Translating...

albertocdsd188

Firekeeper destanında final. Bunun SON olduğu konusunda memnun değilim. Kurtlar paça mı?

albertocdsd188

BİTEN! Hiç geldiğini görmedim ve tatmin edici bulup bulmama konusunda biraz kafam karıştı. Bu kitabın son bölümü muhteşemdi - kovalamaca heyecan vericiydi. Simon, Piggy ve Ralph, harikulade Jack gibi inanılmaz karakterlerdi. Ancak itiraf etmeliyim ki, kitabın ilk yarısı oldukça sıkıcıydı. İkinci yarıya kadar hiçbir şey olmadı. Harika fikirler ve mesaj olsa.

albertocdsd188

Korkunç yazı, korkunç tarih ve Katolik karşıtı. Bunun bir tarih olmadığını ve insanların ne istersen yazmakta özgür olduklarını biliyorum, ancak başlangıçtaki ve 3. sınıf cümlelerinde bu dipnotla, okudukça dummer alıyorsun. Katı yiyecekler yiyin ve paranızı Sherlocke Holmes, Umberto Eco, NT Wright ve hatta Bart Ehrman'da geçirin.

albertocdsd188

İlginç anları vardı, ama bu benim dikkatimi çekmedi.

albertocdsd188

Despite the 1 star, this book is worth reading. It really made me think about a global issues and the harm the U.S. is doing to the rest of the world. And about how terrible a person John Perkins seems to be. Perkins fails both at life and at exposing the true nature and actions of EHMs and others involved in their economic suppression of struggling nations and cultures. Instead of accepting his actions as an EHM as ruthless and devastating and explaining the actions' full ramifications, he instead chose to focus on the guilt that constantly nagged him (cough yeah right), his difficult decision to quit the field and go about making the world a better place (by making a ton of money as an "expert witness", an EHM consultant and an author). Can't wait to read his follow up!