halmayman

Haitham Almayman Almayman itibaren Pole, West Bengal, Hindistan itibaren Pole, West Bengal, Hindistan

Okuyucu Haitham Almayman Almayman itibaren Pole, West Bengal, Hindistan

Haitham Almayman Almayman itibaren Pole, West Bengal, Hindistan

halmayman

Çok komik. AŞK!

halmayman

Okuyucular geliştirmek için mükemmel kitap seçimi. Çocukların bilmesi gereken çok fazla görme kelimesi içerir. Bunu, sınıftaki görme sözcüklerini tanımlamakta zorlanan öğrencilerle birlikte kullanırım. Öğretmenler çocuğu ile birlikte eve gönderebilir, böylece ebeveynleri görme sözcüklerinin hafızasını artırmak için çocuğu günlük olarak okuyabilir.

halmayman

gerçekten iyi yazılmış - okuduğum en sevilen seslerden biri - ve birçok farklı yer / zaman / perspektif / kitap arasında hareket ederken, krauss hikayeleri çok iyi bağlar, bu da tatmin edici (ama üzücü) bir sonla sonuçlanır .

halmayman

While I enjoyed this book, I wish Ms. Fey would have opened up more to her readers. She brought up her face slashing, but wouldn't tell the story. She brought up Saturday Night Live, but didn't share enough good or bad stories about her time there. She spent more time writing about her first two jobs, which of course is extremely disappointing for fans of SNL. It could have been a great book, if only she would have spent less time talking about breast feeding and more time talking about who she is as a person, writer, and actor.