waltergiordano

Walter Giordano Giordano itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Walter Giordano Giordano itibaren Texas

Walter Giordano Giordano itibaren Texas

waltergiordano

** spoiler uyarısı ** Bu kitap, ebeveynleri bir gün dışarı çıkan Peter ve Judy hakkında. Sıkıldılar ve dışarı çıkıp bir ağacın altında bir oyun buldular. Eve götürdüler. Oyun bir ormanda ayarlanır ve Jumanji adlı altın şehirde biter. Peter zar attığında, gerçek hayattaki bir aslanı ortaya çıkaran bir yere indi. Sonra bir grup maymun mutfağa bulaştı. Peter, tsetse sineğinden uyku hastalığı çekti. Bir gergedan izdiham ve bir python vardı. Ayrıca kayıp bir rehber, volkanik bir patlama ve bir muson oldu! Judy, Altın Şehir'e inip “JUMANJI!” Diye bağırdığında oyun sona erdi. Sonra her şey normale döndü. Kitabı seviyorum çünkü çok komik. En sevdiğim şey Peter'ın uyku hastalığı olmasıydı. Yazarın yazmasını seviyorum - kitabı korkutucu ve eğlenceli hale getirdi.

waltergiordano

Read this book; it won't even take you long. That's all I need say.

waltergiordano

Cringe-worthy... loved it.

waltergiordano

Read the book, experience a unique and stunning epic. Then realize that some jerk make it into a movie starring Meryl Streep, Glen Close, Jeremy Irons, and Winona Ryder, all of whom play Chileans. Have a garbage can nearby for vomit collection.

waltergiordano

Interactive book that's really fun for the little ones. Drew LOVES it and has been reading it to Jake and now Jake likes to "read" it on his own (in his "library corner").