lostinjungle

Colla itibaren Pervomayskiy, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 624005 itibaren Pervomayskiy, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 624005

Okuyucu Colla itibaren Pervomayskiy, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 624005

Colla itibaren Pervomayskiy, Sverdlovskaya oblast', Rusya, 624005

lostinjungle

Önceki iki kitabın hikayesinden uzaklaştığı için iyi bir kitaptı. İlk kısmı, onun açıklama detayından biraz sıkıcıydı, ama daha da ilerledikçe, onu koymak daha zor oldu. Sonunda biraz şaşırdım, aradığım kitabın çoğu gerçekleşmeden önce. Genel olarak 4/5. Daha iyi olabilirdi, ama daha kötü olabilirdi.

lostinjungle

Bu kitabı gerçekten beğendim ve bilmediğim soykırım hakkında o kadar çok şey öğretti ki. Kesinlikle bu kitap tavsiye ederim.

lostinjungle

İlk olarak The Authoress: Book Review and More'da yayınlanmıştır. Kelebek İpuçları büyüleyici, eşsiz bir ana karaktere sahip sürükleyici, yoğun bir hikayeydi. İlk başladığımda ne beklediğimi tam olarak bilmiyorum: hızlı, kolay bir okuma sanırım. Ama Kate Ellison, bağımlılık yapan ana karakteri Lo ve kalp yarışları hikayesiyle beni hızla çekti. Lo, ilk başta, çalma psikotik eğilimleri ve girmeden ve ayrılmadan önce dokunma, dokunma, dokunma, muz yapma paranoyası oda. Üçlü, altılı ve dokuzlu olan takıntıları, sayfada kaşlarınızı kaldırmanızı sağlayacaktır. Yine de, tüm bu paranoya ve takıntı arasında savunmasız bir şey, beni gerçekten yakalayan ve onun ve hikayesi hakkında daha fazla bilgi edinmek istememi sağlayan hassas ve kırılgan bir şey var. Kelebek İpuçlarının ayarı ürpertici, hafifçe koymak, ama kendi yolunda çekici. Bir striptiz kulübünün iç kısmına veya Neverland adlı bir yere tur yapmanın başka bir kitapta işe yarayacağını sanmıyorum. Burada uyuyordu. Tamamen öyle. Bu kitap için uygun bir şey yok. Eksik olduğunu düşündüğüm birkaç şey vardı. Örneğin, romantizmin iyi yapıldığını düşünsem de, sahnelerden birkaçı biraz fazla klişedi ve çok önemli olan anlar yetersizdi. Ayrıca, Lo'nun ailesi ile ilişkisi kitap boyunca tercih ettiğim kadar iyi bir denge değildi. Ebeveynleri ile birlikte tüm drama, sanki sonunda daha büyük rolüne uymaya çalışıyormuş gibi geldi. Ancak gizem harikaydı. Nasıl yazıldığından - nasıl oynandığından çok etkilendim. Sizi şaşırtan kitapları seviyorum, ama şüpheleriniz doğru olduğunda da seviyorum. Çok tatmin edici bir an. Bu kitabı gizem ve ürpertici hikayeleri seven herkese tavsiye ederim.

lostinjungle

I thought twilight was so good ! the romance chapters are so intense!!!!!!!!!!!!!!!!!!

lostinjungle

A bit predictable. Good fast read, and ope-ended enough that the heroine could make another appearance. SHE was more interesting than the plot in places - read like a Scout handbook!

lostinjungle

It was a sweet little book. The author spends too much time on other, distracting plot lines--friends with horrible husbands or eating disorders. I skimmed a lot and basically ignored the friends. You could see where it was going long before it got there, making me impatient for the ending and frustrated by all the distractions of side stories. However, I enjoyed the ending and felt it worked. I would have loved the book if it had been a tighter story. The last 50 pages were better than the rest of the book.

lostinjungle

I suspect I will always be reading this book. I have a bit of a classical music background, but much of it has been lost to time, and I've forgotten so much. I needed an entry way back into it, a tour guide of sorts. So far, this book is exactly what I needed. The first few chapters are a good overview of some basic music "theory" - not the real stuff, but what a layman should know. What is a scale? What is a key? Why does it matter? Goulding then selects and ranks the composers he feels are the fifty most important, the best, the ones most worth your time, beginning with Bach, Mozart, and Beethoven. Hard to argue with those selections. Each composer gets a few pages of biography and review, then Goulding breaks out the exact reason I bought the book: he provides recommended listening lists. From the bare minimum top two or three picks all the way to complete works, broken down into levels of collection. It's wonderful and exactly what I wanted.