valentinamost

Valentina Aponte Aponte itibaren Heydon House, Wood Dalling, Norwich, Norfolk NR11 6AQ, İngiltere itibaren Heydon House, Wood Dalling, Norwich, Norfolk NR11 6AQ, İngiltere

Okuyucu Valentina Aponte Aponte itibaren Heydon House, Wood Dalling, Norwich, Norfolk NR11 6AQ, İngiltere

Valentina Aponte Aponte itibaren Heydon House, Wood Dalling, Norwich, Norfolk NR11 6AQ, İngiltere

valentinamost

Bu kitap gerçekten harika. Yedinci sınıf hayatının olaylarını anlatan Jason adlı bu çocuk hakkında. Bu çok komik: sivilcelerden saçlara, annelere ve küçük kardeşlere. Bu, kendinize karşı dürüst olmanız ve bir genç olmanın muhtemelen zor olacağı planını yeniler.

valentinamost

Bu kitabı iki ayrı durumda okumaya çalıştım ve her iki seferde de 100 sayfadan fazlasını alamadım. Bunun benimle kitaptan daha çok ilgisi olduğuna inanıyorum ve gelecekte bir noktada üçüncü bir girişimde bulunmayı planlıyorum. Şu anda kitap rafımda oturuyor ve bazen (birkaç tane biram olduğunda) konuşuyoruz. Ben: Merhaba. Catch-22: Ah, merhaba. Ben: Nasıl hissediyorsun? Catch-22: Daha iyiydim. Ben: Üzülme. Sen değilsin. Benim. Catch-22: Bunu biliyorum. Ben: Arkadaşlarım bana ilişkimizi sona erdirmek için aptal olduğumu söylüyor. Catch-22: Katılıyorum. Ben: Eminim seninle beraberken gülmem ya da eğlenmemin sebebinin, kendi kusurlarımla seninkinden daha çok ilgisi var. Catch-22: Elbette. Kusursuzum. Ben: Bu kadar ileri gidip gidemeyeceğimi bilmiyorum. Catch-22: Zaten bunun senin hatan olduğunu itiraf ettin, bu yüzden kusurlu olup olmadığımı yargılayacak en iyi kişi olup olmadığını bilmiyorum. Ben: Hey, şimdi! Seninleyken bir kez gülmedim. Catch-22: Will Ferrell filmlerine gülmek için televizyonun önünde dururken yıllarca bu kitaplıkta oturmak zorunda kaldım. Sana Anchorman'ı vereceğim ama Step Brothers? Benimle komik olan veya olmayan şeyler hakkında konuşma. Ben: O filmdeki uyurgezerlik sahnesi saf dahi! Catch-22: Davamı dinlendiriyorum. Ben: Tamam, tamam. Haklısın. Söz veriyorum, bir gün seni takdir edecek kadar olgun ve aydınlanmış olacağım ve o gün geldiğinde sen ve ben birlikte eğleneceğiz. Catch-22: Nefesimi tutmayacağım.

valentinamost

Şimdiye kadar, bu Jessica Darling serisinin en az favorim, ama yine de iyi bir okuma! # 5 okumak için sabırsızlanıyorum.

valentinamost

Göçmen olmak, Yeni Zelanda olmakla birlikte İngiltere'den, Hong Kong'da ikamet etmek ama Hong Kong'da olmaktan başka bir yerde yaşamak üzerine harika bir özet (52 A6 sayfa). Ricketts (en azından benim için) bir şair olarak daha iyi bilinir ve bir şairin dil duygusunu bu parçaya getirir. Arızası zor.

valentinamost

8 numara - daha iyi ve daha iyi yazıyor. Kitapları yoğun, karmaşık ve bırakması çok zor!

valentinamost

Bu kötü olmasa da, HERKES'in söylediği kadar iyi olduğunu düşünmedim. Belki de okumak için çok bekledim ve hype bana geldi.

valentinamost

Bu hikayeden gerçekten zevk almadım. Takip etmesi zor ve açıkçası, kendi başına tuhaf bir hikayeydi. Bitirmek iki haftamı aldı. Karakterlerle hiçbir bağlantı hissetmedim ve Le Fanu'nun şeyleri nasıl tanımladığından çok etkilenmedim. Bunun farklı bir zamanda yazıldığını söyleyebilirim, çünkü çok sıkıcıydı. Bu kitabı okurken, yazarın hikayeyi heyecan verici bir doruğa ya da sona erdirmek için hiçbir şey yapmadığını da hissettim. Dürüst olmak gerekirse, son sadece düz ve tamamen öngörülebilirdi. Bu kitabın yaptığı kısa ve kısa notla bir hikayeyi bitirmekten nefret ediyorum. Kesinlikle bu yazarı en son okuduğumda kesin olarak söyleyebilirim.

valentinamost

the commentary is nothing new, but the biography is interesting.. and of course the pictures are fantastic.