kubista

Jakub H H itibaren Akulovo, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391176 itibaren Akulovo, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391176

Okuyucu Jakub H H itibaren Akulovo, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391176

Jakub H H itibaren Akulovo, Ryazanskaya oblast', Rusya, 391176

kubista

Okuması çok kolay. Kitap çok daha uzun olsaydı ve karakterlerin her birini daha fazla araştırsaydı daha iyi olurdu. Bu kitapta bir ton kadın var ve hikayelerinin bazılarının çok hızlı ve kullanışlı olduğunu hissettim.

kubista

bu kitap gerçekten iyiydi. başında hızlı hareket eden bir arsa hattı vardı ve her bölümün sonunda asılı bıraktı ve şimdi ne olacağını istemeye bıraktı. Hikaye somon ailesine doğru ilerledikçe giderek daha fazla sorun yaşanmaya devam ediyor. hikaye Suzie'yi kimin öldürdüğünü ortaya koyuyor. arsa tamamen gelişmiştir ve sorunsuz bir şekilde ilerler ve hızlı hareket eder ve hikayenin ilginç olmasını sağlayan sonuna yakın bir bükülme geçirir. cümle sözdizimi güzel bir çeşitliliktir ve hikayeye bir liste gibi görünmemesi için iyi bir okuma dokusu verir. . gerçek hikaye çok iyi gelişmiş ve çok görmek hikayesi eğlenceli kılan yazma tarzı anlatmak değil ve hikayedeki romantizm o kadar iyi ki bitirmek biraz hayal kırıklığı ağlamak yapacak ama genel olarak harika bir kitap tavsiye ederim herkese.

kubista

Beautiful book. Teacher notes: Good rec for kids who like fantasy/ fairy tales. Beautiful passages for modeling writing.