min2015

Minhua Liu Liu itibaren Sinegorsk, Krasnodarskiy kray, Rusya, 353303 itibaren Sinegorsk, Krasnodarskiy kray, Rusya, 353303

Okuyucu Minhua Liu Liu itibaren Sinegorsk, Krasnodarskiy kray, Rusya, 353303

Minhua Liu Liu itibaren Sinegorsk, Krasnodarskiy kray, Rusya, 353303

min2015

Çizgi roman, NBA adayı ve Michael L. Printz ödülünün sahibi. Maymun hikayesini The Journey to the West'ten genç bir adamın çağdaş Birleşik Devletler'deki kimliğini (ve kültürel bagajını) kabul etme ihtiyacı ile birleştiren akıllı kitap. Zekice işlenmiş, ama göründüğünden daha fazlası mı? Herhangi bir şey? Belki de en iyi şey, göründüğünüz gibi olmaktır. Belki de bir grafik romanı göründüğünden daha fazla olmak için yanlış ağaçta havlıyorum. Hmm.

min2015

Bunu ilk Hathaway'inki kadar sevdim. Kev ve Cam'ın tarihi hakkında bilgi edinmek çok ilginç.

min2015

Tamam, ben tamamen farklı iki yazar tarafından 2 tamamen farklı hikayeler gibi bu inceleme iki bölüme ayırmak zorunda kalacağım. 1) Kresley Cole tarafından dokunulmaz. Sevdim, 4-4.5 yıldız verecekti. IAD serisini ve Murdoch'un hikayesini keyifle hayal kırıklığına uğratmadı. 2) Beni Gena Showalter tarafından ebedi bir şekilde baştan çıkar. Tamam, hayır bu yüzden ağırlıklı olarak bu inceleme yazıyorum - havalandırma gerekir gibi! hehehe ... Showalters LOTU dizisini okumaktan gerçekten hoşlanıyorum, ancak bu hikaye tam ve mutlak bir hayal kırıklığıydı! SOOOO sinir bozucu olduğu gibi üzerinden yağsız zorunda sona erdi! Peki önde gelen bayan Aleaha rahatsız edici bir parçasıydı.O sadece şikayet ya da aynı eylemleri / konuşmaları / düşünceleri baştan sona durdurmak gibi görünmüyordu. Gerçek bir gelişme yoktu ve onun tarafına geçip hikayesine dalmış olmanın olası bir yolu yoktu. Bu benim için en kötü yanı (ve can sıkıcı olduğunu söylediğimde ne demek istediğimi özetleyebilecek bir bölüm), aşıklarını boğazını açıp neredeyse onu öldürmesi .. sonra onu tekrar yakaladığında ve ona kızgın olduğunda herşeyi savunmaya sokar ve kızgın olmaması gerektiğini söyler. bunu yapmak zorunda olduğunu ve onu sevdiğini ve neden onu sevmediğini ?! Nedir ?! Ne çılgın gezegen bu geniş - aşıklar boynumu açık dilimledim emin tabii ki (tabii ki olacağını değil) ama ben onu affetmek ve mutlu olmasını beklemem, bahsetmiyorum bile onu dönmesini bekliyoruz " Seni seviyorum "... ne kadar sinir bozucu bir salak! grrrr .... ok so özeti: Dokunulmaz = BÜYÜK! Beni Eternally Tempt = daha çok Torture Me Eternally gibi, bir özledim vermek. Not; havalandırma oturumu için alkış!

min2015

Yeni başladım. Ne düşündüğümü sana bildireceğim!

min2015

Bu kitabı kitap kulübümün bir parçası olarak okudum - muhtemelen hiç almazdım, ama okuduktan sonra en göze çarpan hikaye oldu. Denizler üzerinde olan her şeyde bana verdiği bakış açısını gerçekten çok sevdim. Okurken dikkatli olun, bazı parçalar çok rahatsız edici!

min2015

yine, iki başparmak yukarıya

min2015

"Dörtlerin Kuralı", "Da Vinci Şifresi" ve "Melekler ve Şeytanlar" a benzer ilginç bir hikaye. Karakterlerin çözdüğü bulmacalar zorlayıcıdır ve düşündürücüdür. Gerçekten bu yazarların başka bir şeyle çıkmasını isterdim. İyice zevk bu bir tavsiye her zaman.

min2015

Eğlenceli bir demonoloji parçası, eğlenceli ve iyi kaynaklı ama acımasız tek taraflı; Yazarın Soğuk Savaş'ın ilk günlerinde FBI karşı istihbarat soruşturmalarının başarısızlığına ilişkin sonuçlarının birçoğu, Venona müdahalelerinin tarihsel kayıtlara çıkmasıyla çürütüldü.

min2015

I've likely reread this book more than any other I own. I think it's just how vivid the characters are - Henry is quite likely the coolest character I've ever read - "Even a blind man could see that!", the Thunder Five just pop. I think I might have to dig it out again...

min2015

Guilty pleasure...

min2015

OK

min2015

This was an excellent book. Transtromer has a unique style and a wonderful sense of language. I highly recommend his work.