mdezign

Moustapha DIOP DIOP itibaren Stankivtsi, Lviv Oblast, Ukrayna itibaren Stankivtsi, Lviv Oblast, Ukrayna

Okuyucu Moustapha DIOP DIOP itibaren Stankivtsi, Lviv Oblast, Ukrayna

Moustapha DIOP DIOP itibaren Stankivtsi, Lviv Oblast, Ukrayna

mdezign

Translating...

mdezign

Düşüncelerim ... Tatlı, genç ve yetişkin bir çağdaş hikaye arıyorsanız, daha fazla kendinizi yormayın. Okuyucular Sheridan'la tanışır, aynı zamanda "Cake Girl" olarak da bilinir ve onu hızla sıradan bir kız olarak tanımlar. Sheridan, sevmeyi ve ilişki kurmayı çok kolay bulduğum ortalama bir kız. Tanınmış bir şef olan Babası ve popüler bir fırıncı olan Büyükannesi tarafından yetiştirilir. Mükemmel bir durum değil, birçok okurun sempati duyacağı bir durum. Bu denklemden eksik olan tek karakter, Sheridan'ın saplantısının nesnesi olan annesi. Okuyucular, kolay bir iş olmayan annesini bulma arayışında Sheridan'la yolculuk eder. En iyi arkadaşı Jack ona yol boyunca yardım eder, ama yine de kaybolur ve kaçınılmaz olarak biri incinir. En Tatlı Şey kalbi ısıtan bir hikaye. Sevimli karakterlerin yanı sıra, hikaye okuyucuları güldürecek ve ağlatacak. Karakterlerin bazı eylemlerinden sık sık hayal kırıklığına uğradım, ama dürüst hatalardı. Hafif yürürken, hikaye bazı zor, duygusal sorunlarla ilgilenir. Okuyucular, özellikle tatlı bir dişiniz varsa dikkatli olun. Sheridan hiçbir sebepten ötürü "Cake Girl" olarak adlandırılmaz. Hikaye yaratıcı kekler ve diğer süslü yemeklerle dolu. Bu, her yaştan okuyucular için eğlenceli, hızlı bir okuma.

mdezign

This is one of my friend Erica's favorite books. She recommended it after I had read Woman on the Edge of Time (and loved it). What really struck me was the authentic love story amidst the typical conventions of a sci-fi/distopian novel. There have been other romances in such books but they never seems as deep or genuine; they always seem idealized and all too perfect. A function of her having participated in women's lib in the 70s, Piercy has lots to say about gender roles. It can com across as preachy at times which -- hey, doesn't bother me, because my politics are just as radical as hers. It was actually really comforting to be reading fiction by a politically radical as I am. The characters are well-developed, the plot is fast moving and the world they love in is described enough to make it visual and unique without being boring. I love this book; Marge Piercy is probably the best authorial discovery of my 30s

mdezign

It's long.

mdezign

Don't pick this up expecting to find any role models. It's populated with people that aren't even vile enough to detest: They're merely self-absorbed and petty. Flaubert's distaste for people at large reeks from these pages, and it's a powerful tale about human bondage. We do it to ourselves. The art that went into constructing this novel is amazing, and the way in which Mdm. Bovary allows her life to spiral out of control is agonizingly realistic.