j0a00

Jo itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Jo itibaren Texas

Jo itibaren Texas

j0a00

Gerçekten köpeklere im değilim ama bu köpek oldukça komik. eğlenceli ama zaman zaman üzgün

j0a00

En iyisi!

j0a00

Mükemmel kitap - gerçekten keyif aldım.

j0a00

"Excelsis'teki Gloria" nın çığlığına, tasfiye edilen ruh Mt. Cennete araf. Dante'nin kanon dışı teoloji şaheseri, belirgin bir biçimde aşkın cennet görüşü ile tamamlanır. Dorothy L. Sayers'in ayet çevirisi ve notaları şairin cantosunu acımasızca layık bir İngiliz yorumuna sokar.

j0a00

En iyi iki Vakıf romanının başlangıcı ve dizinin okuduğum en iyi bilim kurgu dizisi olmasının nedeni. Trevize'in hikayesi ve Dünya'yı arayışı ve vakfın arkasındaki anlamı ve Robot romanları vb. Sadece ne olacak ve Trevize'nin yolculuğu boyunca ne öğrenmeye çalıştığını bilmek istiyorsanız, sadece gizemli için de işe yarar. Sonu büyüleyici ve sağlam ve kendimi tamamen memnun hissettim.

j0a00

İyi kitap, perçinleme, ancak aşırı şiddet

j0a00

Fforde'nin kitapları okumak için beyin gücü kullanıyor. Bu mutlaka kötü bir şey değil. Oldukça ödüllendirici ve eminim ki referansların en az yarısını kaçırıyorum. Braxton Hicks'in bu kitapta görünmediği için üzgünüm. Bunu bu dizideki önceki kitaplar kadar beğenmedim, ama yine de iyiydi ve Perşembe gününe ne olacağını öğrenmek için bir sonraki kitabı okuyacağım.

j0a00

Bu kitap benimle yetişkin hayatımda okuduğum diğer kitaplardan daha fazla takıldı. Bir yazar için bir hikaye için bu kadar çılgın bir fikir düşünmek ve gerçek görünmesini sağlamak ne büyük bir başarı.