sandrine

Sandrine Lebas Lebas itibaren Lakkidi, Kerala, Hindistan itibaren Lakkidi, Kerala, Hindistan

Okuyucu Sandrine Lebas Lebas itibaren Lakkidi, Kerala, Hindistan

Sandrine Lebas Lebas itibaren Lakkidi, Kerala, Hindistan

sandrine

Bu kitap benim için yapılmadı. Hiçbir şekilde kötü bir kitap değil. Ancak Kilts in Men tarafından İskoç aksanlarıyla kendiliğinden açılmayan insanlar için iyi bir kitap değil. Hepimiz fetişlerimiz var ... Bu kitap, Romantizm ve Edebi Kurgu kategorileri arasında bir geçit olarak faturalandırıldı. Bu, 1984'ü Bilim Kurgu'ya koymak kadar kabaca mantıklı. Outlander acı veren o kadar çok aşık insanlarla ilgilidir. Çok. Sıklıkla. Zaman yolculuğu kurgusu başarısız olur — Clair kitabın ilk yarısında eve dönmek için çok uğraşmaz ve kitabın geri kalanı için tarihi değiştirmeye veya korumaya çalışmaz. Tarihsel kurgu olarak başarısız olur - bu kitabı okuyan kimse, Jacobite Pretense'in ne olduğunu veya İskoç Klanlarıyla nasıl bir ilişki içinde olduğunu açık bir şekilde açıklayamaz. Alternatif olarak, 18. yüzyıl İskoçya'da günlük hayatın nasıl bir şey olduğu konusunda iyi bir fikrimiz yok, çünkü silahlı erkeklerle sıcak sekslerin ardından rastgele kavgalar oldukça yaygındı. Cinsiyetten bahsetmişken. 1945'ten ayrılana kadar grafik almaması ilginçtir. Ve cinsiyetin çoğu ... ilginç bir şekilde yazılmıştır. Bu sahneler, okuyucuların Claire'in duygusal durumunu bilmelerine izin vermede çok iyi. Eğer rızaya dayalı S&M ve tecavüz arasındaki fark yaratan çizgiyi bulmak istiyorsanız, bu kitap bu sorunları keşfetmek için harika bir kitap. Ama yukarıya bakın: İskoç Vurguları Olan Kilts'teki Adamları başka bir şeyden bağımsız olarak sıcak bulmazsanız, bu kitap o kadar seksi değil. Tüm bunları söyledikten sonra şunu söylemeliyim: yazı çok iyi. Cümleleri ve paragrafları çok iyi akıyor. Gabaldon harika bir sahne ve ortam duygusu sergiliyor. Açıkçası yan yana yerleştirme sanatında ustalaştı. Eğer o kadar iyi bir yazar olmasaydı, ilk iki yüz sayfayı iyice kapattıktan sonra okumayı bırakardım. Olduğu gibi, bir zamanlar onu geri almayı düşünmedim - ama asla indiremediğim bir noktaya hiç vurmadım. Ne yazık ki, kitabında aradığım hiçbir şey yok. Bu% 100 iyi - her yazarın her kitabı benim fincan çayım olmak zorunda değil. İyi yönetilen bir romantizm arıyorsanız, bir şans verin. İyi bir tarihsel kurgu arıyorsanız, bunu tamamen atlayın.

sandrine

Bu kitabı altıncı sınıftayken okudum ve güzel anılarım var. Kızlarıma okumayı planlıyorum ve yeniden okumayı anılarım kadar iyi bulmayı umuyorum.

sandrine

Dua eden çiftler By: Bir koca ve Karısı Squire Rushnell ve Louise Duart Bu bir Hıristiyan yaşam / aşk ve evlilik 40 günlük dua meydan. Bu kitap, 40 günlük dua meydan okumasını seçen birkaç çiftin hayatına bir bakış sunuyor. her bir çift ile neden meydan okumayı seçtiklerini ve ondan nasıl faydalandıklarını göreceksiniz. Yani, her şeyden önce bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Birinin hayatına bir göz atmak gerçekten çok ilginçti ve bu çiftlerin birbirlerini nasıl gördüklerini ve 4o gün meydan okumasından sonra nasıl birbirlerini göreceklerini görmek gerçekten çok ilginçti. Genel olarak, bu kitabın harika bir okuma olduğunu ve herkesin onu almasını önereceğini düşünüyorum. farklı bir ışık ve birbirlerine yeni bir saygı sunar. Aynı zamanda bir çok insanın bunu yapmakta çok fazla sorun yaşadığını düşündüğüm affetme gücünü de tartışıyor, evet bu kitabı okumanızı söyleyebilirim.

sandrine

cute

sandrine

The turmoil of politics in post-colonial Trinidad as seen through the eyes of a reluctant resident, a woman living there because of her husband's career. It's the making and the breaking of their family, over 40 years.

sandrine

OMG!!!!!!!!! It was soooooooooooooo good i looooooooooooooooved it!

sandrine

Meh. A weak ending to an awesome series!