eason-huang

Eason Huang Huang itibaren La Gouesnière, Fransa itibaren La Gouesnière, Fransa

Okuyucu Eason Huang Huang itibaren La Gouesnière, Fransa

Eason Huang Huang itibaren La Gouesnière, Fransa

eason-huang

Eşi ile basit bir piknik, yağmur fırtınasına yakalandıklarında kötü bir şekilde dönüyor! Eşi Amanda'yı atkısını bulmak için terk edince Abel bir adaya süpürüldü ve mahvoldu! Şimdi bu sosyalist fare anakaraya ve sevgili Amanda'sına bir yol bulmalı. Önce geceyi geçme görevi! Abel barınak kurar, yiyecek bulur, çevresini araştırır ve geri dönmenin bir yolunu bulmaya çalışır. Basit bir çocuk kitabı, bu benim en sevdiğim hikayeydi. Abel'i yeni ortamında yaşamayı öğrenirken takip edin. Yorumlar: "Benzersiz stili ile Steig, karısının atkısını kurtarırken ve bir yıl boyunca bir nehir adasında mahsur kalan bir yağmur fırtınasında süpürülen Abelard Hassam di Chirico Flint, bir farenin hikayesini anlatıyor. O sadece mirasçı bir mirasçıdır. Miras kalan zenginliği bu zevki aldığını rahatça rahatlatır. Ama Abel'in yüksek tonlu eğlence hayatı gerçek kumla dolu bir ruhu gizler: bir kez hayatta kalma zorunluluğu ile karşı karşıya. meydan okuma." --Starred, Booklist "William Steig'in Abel Adası'nın yılın en iyi kitabını bulmakta sorun olmadı ... Abelard ... becerikli, umutsuzluğa, azime ve nihayetinde muzaffer. Bay Steig de nesirinin kalitesi ne de çizimlerinin niteliği ve niceliği üzerinde durmadı. " - George A. Woods, New York Times

eason-huang

Sonunda Martha'nın var olduğunu düşünmediğim bir yanını görürüz. Karakterleri büyüleyici ve yeryüzünde buldum, özellikle Martha inatçı sinsi çizgisiyle. Harika bir hikaye. Hmm .. Xan çok ilginç :)

eason-huang

I zipped through this book in one night. I never thought of Alexie as a children's author, but this book is a great read for mature students in grades 7-9. There are lots of boy centered humor, with talks of boners, masturbation, and other phallic references. This might be boring to girls, as the girl characters in the book are flat--almost stereotypes, but not quite. Great for students who are outcasts, either culturally, socio-economically, or academically.