sfgbildsr

itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu itibaren Texas

itibaren Texas

sfgbildsr

Bu Klasik'e bir şans verdim, ama biraz çitin üzerindeyim. Fitzgerald’ın lirik ve şiirsel yazı tarzından kesinlikle keyif aldım ve hikaye genel olarak oldukça iyiydi. Ama benim zevkime göre çok fazla ileri geri vardı. Bir süre sabırsızlandığımda, hikayede bir olayın gerçekleşmesini beklerken benim için biraz yavaş başladı. Bir şeyler akmaya başladığında ilginç şeyler. Anlatıcı Nick'in yanı sıra, karakterlerin çoğu kendinden merkezli, sığ ve bencil ... oldukça acıklı, ama 1920'lerin başında ve çoğu için böyle oldu. Hiçbir şey vermek istemiyorum, ama kalbim sonunda Gatsby'ye gitti. Nick sonuna kadar “iyi bir adam” olarak parladı.

sfgbildsr

Bu kitap her okuduğumda beni daha sakin hissettiriyor. Kendi karton kılıfına sahip olan ve kendi içinde bir sanat eseri olan kopyayı resmediyordum, ama ya kaybettim ya da ödünç aldım ve asla geri alamadım. Özledim.

sfgbildsr

Çok tatlı şeyler. Mitohistorik gobbledegook bir sürü ama yine de oldukça güzel.

sfgbildsr

Buna biraz önyargıya girdiğimi itiraf edeceğim. Olivia Cunning'ın Sinners "grup" kitaplarının bir hayranı olarak biraz daha bekliyordum .. Bunu kesinlikle romantizm düzeyinde değerlendirirsem, kitap çok iyiydi. Wicked rock grubunun baş şarkıcısı Roxy ve Devin arasındaki romantizmi gerçekten çok beğendim .. Bu kitap, Tennessee'de 2 hafta dinlendirici bir tatil için arkadaşıyla orada buluştuğunu düşünen Tennessee'deki bir kabinde gerçekleşiyor. son dakika Holly zaten oradayken çağırır ve o yapamadığını söyler .. Sonra Devin bir ay boyunca başını düz almak ve rehabilitasyonda uzun bir süre sonra yazmak için aynı kabine gelir .. Görünüşe göre bir karışım var ama cep telefonları çalışır ve dolap kasaba 16 km uzaklıktadır. Gruplarından biri gibi ona boyun eğmeyi reddediyor ve hayır demeye devam etmesine izin vermeyi reddediyor .. Ve sonra eğlence başlıyor .. İstediğim bu kitapta grupla tanışamıyoruz .. Ama ben Luke, Mike ve Christian'ın hikayelerini okumaya devam etmek istekli ..

sfgbildsr

Put simply, this book will make you want to avoid fast food for a very long time. It may perhaps convince you to become a vegitarian, even. Very insightful, eye-opening, and honestly, scaringly truthful.