lxpythias

Lxpythias Lee Lee itibaren Rahatpur, West Bengal 721222, Hindistan itibaren Rahatpur, West Bengal 721222, Hindistan

Okuyucu Lxpythias Lee Lee itibaren Rahatpur, West Bengal 721222, Hindistan

Lxpythias Lee Lee itibaren Rahatpur, West Bengal 721222, Hindistan

lxpythias

Kadınların cinsiyet ve güç konusundaki bakış açısının ilginç bir şekilde incelenmesi. Mevcut pop kültürüne büyük referanslar.

lxpythias

Hemingway'in Paris'te bir gurbetçi olarak mütevazı hayatının portresi, en gerçek kelimesi le mot juste'yi yakalamak olan yazma tekniğinin kapsamlı bir romantikleşmesidir. Her zaman sık sık Hemingway bir Paris sahnesini iyi aktarsa da, Hareketli Şölen bazen donuk plan yapar. Gertude Stein ile yaptığı ziyaretler, doğru bir şekilde tasvir edilip edilmediğine bakılmaksızın - özellikle yaratıcı ilişkiler - insanlarla ve F. Scott Fitzgerald ile olan yolculuğuna devam etmek söz konusu olduğunda ne kadar bodur olduğunu ortaya koymaları nedeniyle büyüleyici. komik ve sonunda kitap okumaya değer yapar.

lxpythias

Steve Woaniak'ın hayatının oldukça ilginç bir biyografisi. Bunu ses formatında dinledim, bu yüzden anlatının gayri resmi / kamp ateşi sohbet tarzı iyi çalıştı. Steve'in Steve Jobs'la ilişkisi hakkında bazı ilginç fıkralar var. Bununla birlikte, bu "Apple'ın hikayesi" değildir, bu nedenle potansiyel okuyucular Apple, MacIntosh, Ipod, vb. Apple, oraya nasıl geldi ve kişisel motivasyonları neydi. Steve Jobs'un Apple'ın CEO'su olarak istifa etmesinin ardından Apple ile ilgili tüm haberleri ve raporları dikkate alarak bu bakış açısına sahip olmak güzeldi.

lxpythias

Çarpıcı. Shakespeare'i seviyorsanız bunu duymak zorundasınız. Clurman, Gielgud'ı dinlemenin Shakespeare'in düşünmesini duymak gibi olduğunu söyledi. Kesinlikle haklıydı.

lxpythias

Dürüst ve mantıksız bir bakış açısı sağlarken, Amiry'nin öyküsü bazen mizah girişimlerinde başarısız oldu. Benim için en iyi anlar, Amiry'in doğrudan güldüğü ve duygularıyla ve deneyimleriyle bir kahkahayla çerçevelemeye çalışmak yerine kafalarıyla yüzleştiği zamandır.

lxpythias

This is an astonishing book - marvelously written, fascinating in its historical detail, and written about one of the first international events that came clearly to my consciousness - the wresting away from colonial rule of (the Belgian) Congo. This book teaches, and it also haunts.

lxpythias

Eloquent, logical and pursuasive. Whether Christian or not (and expecially if not) this is a must read if just to ensure you are not taking the easy way into (or out of) "belief." Its a challenge.