garciaq

Gabriel Garciaq Garciaq itibaren Texas itibaren Texas

Okuyucu Gabriel Garciaq Garciaq itibaren Texas

Gabriel Garciaq Garciaq itibaren Texas

garciaq

Bu kitabın ilk bölümlerinde biraz tereddüt etmeye başladım, bu da arsanın daha netleşmesi için geçen süreydi, ama sonra gerçekten, gerçekten hikayeye girdim! Bu kitabı tavsiye ettim çünkü mizahı / fantaziyi la Pratchett'i sevdim ve bir Pratchett kitabı gibi parodi olmamasına rağmen, kesinlikle bir kereden fazla yüksek sesle güldüm :) Birçok karakter gerçekten ilginç ve komikti (İblisler benim favorilerim) : P), ve aslında benim için sık olmayan kadın oyuncuların çoğunu sevdim! Bölümler çok sayıda ama kısa, bu da güzel bir dinamik oluşturuyor ve yazar da benim için iyi olan diyalogları destekliyor. Karakter tanımlamasından biraz daha hoşlanırdım, ama neredeyse bu kadar. Memnuniyetle tavsiye ederim, özellikle ana mürettebat kadın olduğu için kızlara, ama çocukları da memnun etmek için yeterli eylem, eğlence ve mücadele var. Kesinlikle iyi bir okuma :)

garciaq

Çizgi roman biçiminde sunulan bir anı? Çizgi Roman sahnesinde son derece yeniyim ve bu aslında doğrudan okuyabildiğim ilk film. Ham ve gerçek ve çizimler okuyucunun bu kadının yetişkinliğe giden yolu hakkında fikir ve hisler getirmesine yardımcı oluyor.

garciaq

Bu kitabı yazmak çok zordu. Aynı zamanda harika ve korkunçtu. İnsanların çok az insanlığa sahip olduğu bir dünyada yaşamamayı umuyorum.