da_studioz

Denise Scalise Scalise itibaren Hamidabad, Khuzestan, İran itibaren Hamidabad, Khuzestan, İran

Okuyucu Denise Scalise Scalise itibaren Hamidabad, Khuzestan, İran

Denise Scalise Scalise itibaren Hamidabad, Khuzestan, İran

da_studioz

Tom Flanagan ve arkadaşı Del Nightingale, Del'in amcası Coleman Collins'ten yazını ormanda tenha mülkünde geçirmeleri için bir davetiye alırlar. Collins belki de dünyadaki en büyük sahne büyücüsüdür ve her ikisi de büyüyü sever. Collins onlara hem yeni numaralar öğretmeyi vaat ediyor. Aslında, tüm sırlarını, en büyük yaşayan sihirbaz olmak istediğinden Del'i daha fazla memnun edemeyen ikisinin değerine geçirmeyi vaat ediyor. Tabii ki, kişi her zaman ne istediğine dikkat etmelidir ...

da_studioz

Bunu ilk okuduğumda neden bir inceleme yazmadığımdan emin değilim, ama yine de bunun harika bir vizyoner çalışma olduğunu düşünüyorum. Drexler'in hayal ettiği moleküler nano makineler her geçen gün daha da yaklaşıyor. Bu insanları yazdığında, kitapta açıklanan her şeyi yapabileceğimiz fikrine kapıldı, ancak son on yılda nano teknolojiler her yerde malzeme, bilgisayar ve biyolojide. Tabii, hala yoksulluğu sona erdirmesi ve dünya barışı getirmesi beklenen pennies için istediğimiz her şeyi yaratan genel amaçlı nano meclislerimiz yok, ama görünüşe göre her gün daha az getiriliyor.

da_studioz

Aşk, aşk, sevdim. Onları okuyun ve siz de anlayacaksınız. İster katili veriyor, isterse sizi bırakıyor olsun, yine de kitapları okumayı seveceksiniz. O bir yazarın iyiliği.

da_studioz

Lucys büyük teyzesi Lavone öldü ve Lucy şehirdeki evinden Iowa'daki teyze evine taşındı. Lucy arives'ten sonra ondan bir mektup aldığını öğrenir. 1914'te büyük amcası Oscar'ın bir kayığın içinde kaybolduğunu keşfeder. Denize gitti. Oscar'ların tüm defterlerini bulur ve okur. bul hikaye başlangıç kitabı. Onu kulübede bulur ve Oscar'ın yazdıklarını görür, tam olarak ne olduğunu yazmıştı. Holly Lucy hikaye başlangıçları kitabında yazıyor, babasının bir sihirbaz olduğunu yazıyor, kulübede de bir kedi buluyor. O gece babası sihirli bir pot yaptı ve yanlışlıkla düşürdü, babası bir kuşa dönüştü ve kedi Oscar oldu.Araba, babası yarattığı okyanusun üzerinde uçuyor ve Lucy ve Oscar hikaye diyarına gidiyor onu bulmak için başladım, bu kitabı çok sevdim ve yazamadım. Tek kelimeyle, inanılmaz, bitirdiğimde üzüldüm.

da_studioz

Zinn, Amerikan Tarihi söz konusu olduğunda alabileceğiniz kadar solcu ve revizyonisttir. Bu mutlaka kötü bir şey değil, bu kitaba girerken dikkat edilmesi gereken bir şey. Sıradan insanların hikayelerine odaklandığı için Zinn'in tarihinin birçok harika yönü vardır; 1970'lere kadar Amerikan tarihine hâkim olan "Büyük Beyaz Babalar" anlatısına uymadıkları için genellikle gözden kaçan ya da basitçe asla anlatılmayan hikayeler anlatılmadı. Zinn kesinlikle revizyonist okulun öğrencisi ve 70'lerde böyle bir isim yaptı. (Ailem 70'lerin ortalarında GA Üniversitesi'ndeki kolejde Zinn'in bir konferansını görmeye gitti ve o kadar sarhoştu ki podyumda duramadı ya da tam cümlelerle konuşamadı, ama bu başka bir hikaye. Zinn'in Amerika'yı gerçekten inşa eden işçilerin ve emekçilerin anlatılmamış hikayesini anlatan hikayesi ilgi çekici ve ilginç. Metin boyunca Zinn'in kendi politik görüşlerinin ortaya çıkmasına hazır olun. Politikleştirici ve kişisel tiradlarını zaman zaman biraz müdahaleci ve biraz rahatsız edici buldum. Ancak, kesinlikle “insanların” öykülerini ve ürettiği tutkulu anlatıları anlatmaya olan kararlılığına değer veriyorum. İyi bir okuma ... sadece Howard Zinn'i, hikayesinde kitapta anlattığı insanları tanıyacak kadar tanıyacağınızı bilin.

da_studioz

I find his books interesting, but this one did nothing more then that. Unlike many of his other books this one didn't even stretch my imagination all that much. Great descriptions of Rama though, so over all a good book.

da_studioz

Without a doubt, one of my very favorite reads ever. I have to admit that I never particularly thought much about the Robin Hood story. In fact, before I read the synopsis for this book, I didn't remember the Will Scarlet character at all. But I loved, loved, loved this world and its characters. It was filled with adventure, action, heart and Scarlet's unforgettable and unique voice. And underneath all of that page-turning, there are layers and layers of truth about what it is to be a strong female and an underestimated female in society. (But don't let that scare you away, guys, because I think this book really has something for everyone). I sincerely hope there is a sequel because I can't wait to get back into this world.

da_studioz

This completes my reading of Cornwell's Grail trilogy. I read all three back-to-back. The plot was entertaining and the characters interesting, especially Thomas of Hookton, the English archer around whom the plot revolves. The Cathars, the Grail, evil Cardinals and priests, pious Monks, medieval warfare..who could ask for more?