nagybulgheeeth

Nagy Bulghyyth Bulghyyth itibaren Ehan, Uttar Pradesh, Hindistan itibaren Ehan, Uttar Pradesh, Hindistan

Okuyucu Nagy Bulghyyth Bulghyyth itibaren Ehan, Uttar Pradesh, Hindistan

Nagy Bulghyyth Bulghyyth itibaren Ehan, Uttar Pradesh, Hindistan

nagybulgheeeth

Bu iyiydi, ancak yetersiz bilgi nedeniyle Robin Hood için onu doldurmak için çok fazla dolgu olduğunu hissettim. Birkaç bölüm Robin'den hiç bahsetmedi, bu yüzden Baldwin teğet geçiyor ve kitabın amacını unutmuş gibiydi. Sonuç bölümünde hepsini bir araya getirmesini umabilir veya daha ziyade umut edebilirsiniz, ancak bazıları ilgili görünmüyordu. Robin Hood'un istismarları sırasında hangi kralın hüküm sürdüğünü belirlemek, her olası bir tarih için saksı bir tarih gerektirmedi ve örneğin mümkün olmayan bir aday değildi. Sonucu ilginçti ve daha önce okuduğum / duyduğum bir yaklaşım değildi, bu yüzden okumaya değerdi. Maalesef, konusunun anlaşılması zor doğası nedeniyle, yeşil olarak iyi bilinen adamın gerçek kimliğine dair teorisini bize anlatmak için çok fazla sayfaya ihtiyacı yoktu.

nagybulgheeeth

Bir Farsça tarjome shodeh va fagaht azar nazar ham jalebe chon aslana ha ham oon ketab ghabele moghaiese nist olan bir nevisandey "kharmagas" tange ketabe digeyi vardır :(

nagybulgheeeth

Zevkim için parçalar çok ezoterik olduğu için bu kitapla mücadele ettim ve bir meydan okuma için okumasaydım kitabı indirirdim. Ama son bölüm beni yakaladı ve yavaş okuma başlangıcına rağmen onu sevdim. Bu, Siddhartha'yı ve erken yaşamdan yaşlılığa kadar birlik arayışını izleyen bir yaş türü kitaptır.

nagybulgheeeth

Saved wasn't a terrible book as far as genre YA goes, but it definitely read like a first or second time effort. The first thing that struck me right from the start was the over-the-top misery the author subjected the main character to. Granted, we all want to see the underdog triumph over adversity and all, but Keira's existence is an endless pity party where EVERYONE ignores her and EVERYONE doesn't care about her, and her life from the moment she came out of the womb an interminable tale of woe. It wasn't long before this got tiresome. The bones of the plot were okay, but everything that went towards expanding it into a fully-fledged story was pretty cursory. Also, the romance defied all my attempts at suspension of disbelief ... undying love just seems to materialise out of the pages with no rhyme or reason as to why or how. If the writer slowed things down, padded out the thinner parts of the story and pulled back on the melodrama, this would be a much better novel.