johs

Johsafat Hern Hern itibaren Manakahani, Odisha 756043, Hindistan itibaren Manakahani, Odisha 756043, Hindistan

Okuyucu Johsafat Hern Hern itibaren Manakahani, Odisha 756043, Hindistan

Johsafat Hern Hern itibaren Manakahani, Odisha 756043, Hindistan

johs

Bu benim Lisa Kleypas'ın ilk kitabıydı ve ben de yazarın yazma mükemmelliğini tanıyarak başlamalıyım. Bu kitap sadece güzeldi, kelimeler mükemmel bir şekilde akıyordu ve neredeyse bir film izliyordum! Tanımlar, diyaloglar, zamana referanslar. Bayan Kleypas'ın yarattığı dünyaya tamamen ve tamamen taşındığını hissettim. Ne yapabileceğine huşu duyuyorum ve şimdi diyebilirim ki, ben bir hayranıyım! Bununla birlikte, gerçek kitaba girmeden önce bahsetmem gereken ikinci nokta. YEARS yılında gerçek bir tarihi romantizm okumadım! Ve bu onu geri almanın yoluydu! Wallflowers kavramı, Londra'da, duvar çiçekleri olan 4 genç bayan etrafında toplanıyor ve her biri iyi bir kocaya ihtiyaç duyuyor. Bu kitap Annabelle Peyton merkezli. Muhtemelen duvar çiçekçilerinin en güzellerinden biri, toplumun bir hanımıdır, ancak ailesi babasının ölümünden sonra şanslarına düştü. Bir süredir para için mücadele ediyorlar, annesi bile bir sevgili almak ve onları desteklemek için gizli bir metresi olmak zorundaydı. Şimdi 25 yaşında ve muhtemelen son sezonunda bir koca bulmak için, manzaralarını unvanı ve biraz parası olan ve muhtemelen ailesine yardımcı olacak bir ok bekarlığa ayarlamaya zorlanıyor. Ama onu çok sıkıcı buluyor! Simon Hunt gibi bir şey yok! Bir süredir kasabın oğlunu tanıyor ve çok ortak bir geçmişe sahip olmasına rağmen kendisi için bir servet yarattı. Kanını kaynatabilen tek kişi odur ve inanmasa da, aslında onu istiyor! Öte yandan Simon Hunt, Annabelle'i ilk kez gözlerini ona diktiğinden beri istiyor ve ona sahip olmaya kararlı! Başlangıçta bir koca bulamayacağını ve onu metresi olarak alabileceğini düşünerek, yakında güzel Annabelle'nin şehvetten daha derine inmesi için duygularını fark eder. Ve Simon Hunt'ın ne kadar seksi olduğunu bir kenara bırakmayalım. Çalınan anlarını bir arada sevdim, eğlenceli ve uyarıcıydılar. Kıvılcımlar birinci sayfadan uçuyordu ve öykü boyunca durmadı. Bu hikayenin her saniyesini çok sevdim! Kendinizi süslü toplar, cömert ülke mülklerinde bir ay sürecek partiler, Londra toplumunun entrikaları ve dedikoduları ile harika bir karakter seti arasında bulacaksınız. Bu kitabı indiremedim!

johs

Modern efsane modern bilimle buluşuyor

johs

Oscar Wilde’nın tek romanı, rezil ve parlak oyun yazarı, şair ve estetiğin daha fazlasını yazmasını diledi. Ahlaksız ve esprili Lord Henry, tüm zamanların en sevdiğim edebi karakterlerimden biridir ve merkezi karakter Dorian'ın naif genç güzellikten ahlaksız kötü adamlara yolculuğu, ilk yayınlandıktan 120 yıl sonra gotik bir klasik olarak devam eder.

johs

Storm Born Good first book in this bundle. Eugenie and Kiyo are great characters as well as introduction of stellar secondary characters. It was a good pace and had humor and excitement. 4 stars. Iron Crowned Second book delves deeper into Eugenie's world and you'll be either Team Kiyo or Team Dorian. I, myself, am 100% for Team Dorian (no disrespect to Kiyo, of course). Certain things come to light in this book that will definitely get you thinking. 4 stars Thorn Queen Third book in this bundle has angered me greatly. Eugenie, who I thought was much smarter than she is, has become a royal pain in the butt! I am so confused by her behavior and of those she "loves" and I use that term loosely! The plot rolls right along (and not the way this reader would have liked). But, alas, that is what makes it fun - even if things definitely get under my skin! 4.5 stars.

johs

The Bible on steriods