lucianaluraschi

Luciana Luraschi Luraschi itibaren Karlı Köyü, 66900 Karlı Köyü/Yerköy/Yozgat, Türkiye itibaren Karlı Köyü, 66900 Karlı Köyü/Yerköy/Yozgat, Türkiye

Okuyucu Luciana Luraschi Luraschi itibaren Karlı Köyü, 66900 Karlı Köyü/Yerköy/Yozgat, Türkiye

Luciana Luraschi Luraschi itibaren Karlı Köyü, 66900 Karlı Köyü/Yerköy/Yozgat, Türkiye

lucianaluraschi

Kalite.

lucianaluraschi

Bu, 2006 için Olağanüstü Referans Kaynağı olarak seçildi. Tam liste için http: //www.ala.org/ala/mgrps/divs/rus ... adresine gidin.

lucianaluraschi

İyi okunabilir MI5 romanı

lucianaluraschi

Rob Bell inanılmaz bir iletişimcidir - çok iyi bir resim çekebilir. Temel olarak, bu kitabın amacı her şeyi sorgulamaktır - kitapta söyledikleri de dahil! İnsanların din konusunda asla tamamen anlaşmayacakları ve aslında bunu memnuniyetle karşıladıkları konusunda tamamen açık olma şeklini seviyorum.

lucianaluraschi

Aşk arayan bir kadın hakkında şirin, hafif kurgu. Bu durumda, kadın gece radyo radyo DJ'idir ve hile, zorunlu olarak batıl inançlı olmasıdır. Eğlenceli, hafif bir okuma.

lucianaluraschi

gerçekten iyiydi - bir sonrakini dört gözle bekliyorum. ama ben çeşitli bitirmek gerekir - bu yüzden bu benim yeni projem ... im bu trimester ve okuma günlüğüm için 6000 sayfaya ulaşmaya çalışıyorum, bu yüzden bir kerede 5 şey okursam, bir nedeni var. 5000'de im ve bir şey, bu yüzden mükemmel ilerleme kaydediyorum.

lucianaluraschi

İyi oyun. Fransızca okuyun.

lucianaluraschi

Aksiyon, macera gizemi ve büyük bir mizah anlayışı olan bir kitap. Burada bir kitapta ihtiyacınız olan her şey.

lucianaluraschi

** spoiler uyarısı ** Susan Smith bu kitabı yazdı.Başlığı en iyi arkadaşlar. Bu kitap, bir kızın gerçek kasabasına taşınmasıyla ilgilidir, çünkü annesi bir kovboy erkekle evlendi ve sonra eski okuluna da taşınmak zorunda kaldı. Taşınıp eski okuluna geri dönmek için çok heyecanlıydı. Ama sonra tanıştığı bu kız sadece o okulda yeni ve herkes onun en büyük düşmanı olduğunu ve kötü olduğunu düşünüyor ama bunu düşünmedi. Bu kitap hakkında sevdiğim en iyi şey, gerçekten iyi bir kitap ve uzun zamandır en iyi arkadaşlarla ilgili, bu yüzden gerçekten iyi ve bunu okumak isteyen insanlara gerçekten iyi bir kitap tavsiye ederim. En kötü şey sadece bazı gramer ve yazım ile ilgili ama bu sadece sevmediğim tek şey. Karakterler oldukça ilginçler, tıpkı Sonia'nın gr.1'den beri bildiği en iyi arkadaşını kimin seçeceğinden emin olmadığı kız ya da tanıdığı kız gibi harikalar. güzel olması dışında birçok şeyi bile biliyor ve onun hakkında bildiği tek şey bu. Onların yeri okulda ve evde.Yani okumak gerçekten ilginç çünkü okumayı çok fazla istemiyorsun çünkü gerçekten iyi.sonu oldukça iyiydi, onu seçtiği kızın başını belaya soktu Büyük fikirler, takıldığı kızla kim olduğunu bile düşünmediğidir.

lucianaluraschi

Stephen Dubner, Freakonomics blogundaki bu kitaptan en sevdiği baba-oğul hikayelerinden biri olarak bahsetti. Geoffrey'den en sevdiğim yazar listemde (sadece 2 yazar uzunluğunda) bulunan Tobias'ın kardeşi olduğunu söyledi. Books Inc benim için özel sipariş vardı, çünkü hiçbir yerde satılık gibi görünmüyor. Fantastik! Bu Çocukların Hayatını birkaç yıl önce okudum. Bilmeyenler için Toby ve Geoff yaklaşık 10 yıl aralarında ve ebeveynleri boşandıktan sonra her biri bir ebeveyn tarafından yetiştirildi. Her kitap bağımsız olarak fenomonaldir, ancak birlikte, bu ailenin iki yarısının yapısını görmek inanılmaz derecede ilginçtir.

lucianaluraschi

Feelings and words that come to mind: juvenile, over-the-top, ridiculous, embarrassed to be found reading it...