bigheadj

Chou Yin Yin itibaren Taragarh, Rajasthan, Hindistan itibaren Taragarh, Rajasthan, Hindistan

Okuyucu Chou Yin Yin itibaren Taragarh, Rajasthan, Hindistan

Chou Yin Yin itibaren Taragarh, Rajasthan, Hindistan

bigheadj

En rafine sapmalar kendilerini önden ifade etmezler, çünkü oral seks, sodomizasyon, sado-mazoşizm veya şişen çiftlerin swinger seansları haline gelirler. Elizondo bunu biliyor ve bu yüzden bu hikayeyi bir anda eğik haçlarda, ayrık görünümde ve takıntılı tekrarda anlatıyor. Herkes Farabeuf'un sihirli resmine erişmez, ancak yapanlar, tuhaflığı ve önerisiyle baştan çıkarılır.

bigheadj

Değişen zaman / kültür ve poligamiye ilişkin konulara tamamen kadın bakış açısıyla bir bakış. Yarı otobiyografik. Çok kişisel neredeyse bir röntgenci gibi hissettiriyor. Afrika'daki güçlü kadınların harika bir temsili.

bigheadj

Çeşitli açılardan makaleler içeren iyi bir kitap. Makalelerin çoğunu beğendim. Robert Rayburn'un ek olarak eklenen makalesi, kitabın fiyatına değer.

bigheadj

Canavar Ağlayan Kız bu korkunç Goosebumps koşulundan etkilenir: arsa bir kitabı doldurmak için yeterli içeriğe sahip değil; kısa bir hikaye olarak daha uygun olurdu. Korkunç dolguyu görmezden gelmek zor olsa da, hikaye makul bir gerilim seviyesini korumayı başarıyor - en azından sizi sonuna kadar götürecek kadar.

bigheadj

Dergi sayfaları aracılığıyla sunulan tarihsel kurgu, ilginç bir fikir.

bigheadj

Short review: Decent book on character. The audiobook isn't narrated all that well. But the particular subjects of the book felt like they were chosen and presented in a way that did not really tell the whole story. The longer review is on my blog at http://bookwi.se/derailed-five-lesson...