johdelyvtper

Magdely Villarreal Villarreal itibaren Uccle, 1180 Uccle, Belçika itibaren Uccle, 1180 Uccle, Belçika

Okuyucu Magdely Villarreal Villarreal itibaren Uccle, 1180 Uccle, Belçika

Magdely Villarreal Villarreal itibaren Uccle, 1180 Uccle, Belçika

johdelyvtper

Düşüncelerim: Bu bulanıklığı okurken bir şeye inanmaya itiraf ediyorum ama gerçek başka bir şeydi. Juliana’nın annesi kocasını ve ikizlerini terk ederek İtalya'ya kaçtı. Bir tüccarla evlendiği ve Juliana'nın olduğu yerde, daha sonra bu ikisini de bıraktı. Juliana ilişkiyle lekelenir ve skandala neden olmak istemez veya insanların onu böyle düşünmesini istemez. Fakat yaptığı şey istemeden skandallara neden olmak. Bir çalılığa ya da başka bir şeye düşsün. Yanlışlıkla yapıyor. Ayrıca İngilizlerin tıkalı olduğunu ve sadece aptalca itibarlarını önemsediklerini düşünüyor. Zihnini konuşmaktan korkmuyor ve kişi onu sevmek zorunda. Kitabın kahramanı Leighton Dükü Simon. O uygun ve her şeyi kitapta yapıyor. Ayrıca eşlerinin yapması gereken şeyleri yapacak ve başka bir şey yapamayacak mükemmel, iyi yetiştirilmiş, nazik bir eş arıyor. Bay Darcy olarak düşündüğüm anlarım vardı, çünkü hepsi gururluydu ve her şeyin üstünde duruyordu. Bu çift birbirinden tamamen farklıydı, ama yüzeyin altında kaynayan bu tutku vardı. Juliana onu istiyor, ancak itibarının onun için çok kötü olduğunu biliyor. Simon da onu istiyor, ama onun ortak ve çok fazla bir skandal olduğunu biliyor. Adını bağırmak ve ona çok gevşek kontrol etmek istediğim anlar oldu. Tonu kim önemsiyor! O bir dük; tekrar kazanabilirdi. Bazı hatalar yaptı ve evet onu kafasına vurmak istedim, ama bazı şeylerle ilgili gerçeği de öğrendim. Doğru şeyleri yapmak istediğinden bahsetmiyorum bile. Belki de bağırmalıydım Juliana'ydı, ama sonra onu da anlıyorum. Aşk güven ve karşılıklı sevgi ile ilgilidir. Bu istenen bir şey. Sonuç: Kitap şekillerde esprili idi ve Juliana sayesinde bu kadının başını belaya sokma alışkanlığı var. Ailesi harikaydı ve eğer bu kitap bana önceki iki kitabı okumak istemeseydi, erkek kardeşleri beni yapardı. Bu eğlenceli kitaba gidince, kardeşleri hakkında sevgi bulan iki kitap da aynı derecede iyi olmalı. Sonunda belki de Simon’un kız kardeşinin kendine ait bir kitap almasını umuyordum, şimdi bu eğlenceli olurdu. Skandallar, kök salması için romantizm ve bazı esprili yazılarla çevrili bir çift ile eğlenceli bir kitap. Değerlendirme: Eğlenceli

johdelyvtper

Hala bu iki kızın üstesinden gelmek zorunda olduğu hayatın üzücü gerçekliğini, özgürlük ve sevgiyi bulmak için, erkeğin arzuları, yoksulluğu, çalkantılı bir toplumda yardım şansı için köle olarak satılan kadının gerçeğinin bir hikayesi üzerinde tuzağa düştüm. onunla ilgilenen her biri gibi. Ama daha tuhaf, bu tür bir yaşamı, hiç ya da ölmedikçe, asla ölmedikçe ve asla sevilmedikçe ve herkesin yaptığı gibi ailenin olmasına izin verene kadar bırakamazlar. Zekice yazılmış.

johdelyvtper

Büyülü güçler, biraz farklı bir şey için temel tüylerin kontrolüne dayanır.

johdelyvtper

This was a hilarious read, and I don't think it was on purpose. It was like reading what a Twilight fan would write about Twilight coming to life to spite the "haters". It's petty, unimaginative, but certainly easy to read as there is really not much to take in. It's definitely fast-paced, but leaves you wondering why the author seems to think she understands string theory in the least. It feels like the story is rushed so it can be written, rather than written so it can be felt and related to. It's definitely something for the fangirls' hearts. Junk teen fiction. Nothing to really enjoy or think about. It's written more to satisfy a fantasy. For an author that talks loads about professional writing, I see very little evidence of it.

johdelyvtper

More like 2.5