antabucevic

Anta Bucevic Bucevic itibaren Bensekou, Benin itibaren Bensekou, Benin

Okuyucu Anta Bucevic Bucevic itibaren Bensekou, Benin

Anta Bucevic Bucevic itibaren Bensekou, Benin

antabucevic

Bu hikayeyi gerçekten beğendim. Belki de aile ile ilgili olduğu için; Kendi ailemi merak etmek ve sormak için çok zaman harcadım, böylece annesinin insanları hakkında daha fazla bilgi edinme arayışı sırasında Vlad'ın bazı duygularını anlayabiliyorum. Yaşadığı acı ve yaşadığı öfke çok gerçektir. Brust yine elinden gelenin en iyisini yapıyor. "Abartma anlamıyormuş gibi davranan bir zekâdan daha kötü bir şey yoktur."

antabucevic

bu kitaptan gerçekten keyif aldım. Gerçekten 4 farklı hikaye olduğunu sevdim. Tek düşüşünü daha fazla okumak istedim! MaryJanice Davidson tarafından Witch Way'e 3/5 verdim. Onun yazmasını hep seviyorum! Catherine Spangler tarafından Street Corners ve Halos'a 4/5 yıldız verdim. O benim için yeni bir yazar ve kesinlikle başka ne yazdığını görmek için onu arayacağım. Emma Holly tarafından The Demon Angel'a 2/5 verdim. Bana göre bu paranormalden daha bilimkurgu idi. Yeni kelimelerle yepyeni bir dünya vardı ve bundan hoşlanmadım. Vickie Taylor tarafından Angel ve Hellraiser'a 4/5 verdim. Bu hikaye beni gerçekten ağlattı ve bakacağım başka bir yazar!

antabucevic

This is one of the best non-fiction books I have read recently. Although you might think the history of the screw and screwdriver would be fascinating, this book dabbles into a variety of fields making the history of innovation exciting and accessible for those of us who are not engineers.