vasconcelosdesign

Let itibaren Santa Marta, Maicao, La Guajira, Kolombiya itibaren Santa Marta, Maicao, La Guajira, Kolombiya

Okuyucu Let itibaren Santa Marta, Maicao, La Guajira, Kolombiya

Let itibaren Santa Marta, Maicao, La Guajira, Kolombiya

vasconcelosdesign

Lisa Kleypas'ın bir başka harika hikayesi! Ne kadar L.O.V.E. olduğumu yeterince ifade edemiyorum. yazıyor! Orada olduğumu hissettim! Lillian Bowman güçlü bir kahramandır. Bazen bir orospu olarak karşımıza çıkabilir, ama onu sevdim! Özellikle parfüm ve kokulardan hoşlandım. Nedenini bilmiyorum ama aslında büyük şirket işi yerine koku yapmaya adanmış insanların olduğu eski zamanları okumayı seviyorum. Bu yüzden, ailesine servetiyle birlikte biriyle evlenmek için Londra'ya gelen bir Amerikalı olan Lillian, bir parfüm dükkanına girer ve özel bir Aşk Büyüsü parfümü teklif edilir. Bir erkeğin kendisi ve cazibeleri tarafından tamamen bela edilmesini sağlamaktı. Elbette, parfüm takarken ona ilgi gösteren tek kişinin tahammül edemediği sadece şansı olurdu. Lord Westcliff en uygun bekar! O bir iş adamı, zengindir, yüksek bir toplumdur ve tüm niyet ve amaçlar için Lillian Bowman'ın isteyeceği her şey olmalıdır. Ama onun "Amerikan yolları" için sürekli küçümsemesi ve görünür küstahlığı onu dolaşmak istediği son kişi yapar. Sadece daha önce onun etrafında olmak için uğraşmadığı zaman ona gelmesini sağlayan parfüm mü? Ama onu ne kadar çok ararsa, şirketini istediğini o kadar fark eder! Onların romantizmi önceki kitaptan çok daha patlayıcıydı, bence hem çok güçlü hem de inatçı karakterler! İkisi de birbirleriyle asla mutlu olamayacaklarını düşündükleri için çekicilikleriyle savaşırlar. Ama yakında başka kimsenin ölçmeyeceğini anlayacaklar! Lillian'ın Westcliff'in kütüphanesinde sarhoş olduğu bölümden kesinlikle keyif aldım. Her şey histerikti! Ve bu olası satışların daha da iyi olduğu yer! Westcliff, garip yeni bir kelebek oluşturarak Bowman kız kardeşlerini iğrenç bir İngiliz yemeğinden kurtarıyor! Lord Westcliff'in en iyi arkadaşı Lord St.Vincent ile, Bayan Bowman'ı da parayla eşleştirerek biraz para katın ve harika bir kitap için mükemmel bir kimya maçı bulacaksınız! Sonunda Lord St.Vincent ile üzgün olduğum halde SOOOO beni neredeyse kitabını okumak istemedi. Ama inancım var! İnanılmaz olacağına eminim.

vasconcelosdesign

Haiti devriminin ileri tarihi. Muhtemelen o zamanın karmaşık olaylarında tam olarak tecrübeli olmayan kimseler için özellikle ilgi çekici değildir. İyi yazma olsa da ...

vasconcelosdesign

It's even longer.

vasconcelosdesign

This was really good

vasconcelosdesign

Maria Mitchell, one of the earliest American astronomers, was an amazing women. Raised in a Quaker family, she learned astronomy at the hand of her father, studied higher mathematics on her own, and they went on to a successful career as an astronomer and college professor in the mid-1800's. This book, though, doesn't do her justice. Bergland ranges far and wide from her subject to investigate the context of the times and the other personalities who dominated astronomy to the detriment of a fully filled in portrait of Mitchell. I ended up skimming quite a bit. There must be a better biography of her.

vasconcelosdesign

I just couldn't get into this book.