renanfukagawa

Renan Fukagawa Fukagawa itibaren 42035 Ca' di Scatola RE, İtalya itibaren 42035 Ca' di Scatola RE, İtalya

Okuyucu Renan Fukagawa Fukagawa itibaren 42035 Ca' di Scatola RE, İtalya

Renan Fukagawa Fukagawa itibaren 42035 Ca' di Scatola RE, İtalya

renanfukagawa

Arkadaşlarınızın size okumanız gerektiğini söylediği kitapları biliyorsunuz ve bunu yaptığınızda arkadaşlarınızın sizi tanıdığını merak ediyorsunuz. Bu Binbaşı Pettigrew’in benim için Son Standı idi. Sonsuz, istekli, yıkıcı bir adamın bu yavaş dolambaçlı hikayesi, bu kitabın ne zaman biteceğini merak etmemi sağladı. Emekli Binbaşı Ernest Pettigrew'ın tanıtımıyla yavaş başladı. İngilizce'nin tüm uygun yolları hakkında aşırı derecede titiz olan yalnız yaşlı bir beyefendi. Ernest'in hayatı, erkek kardeşinin ölümü üzerine, aile yadigarı, olacağına inanması için ona geri döndürülmediği ve bu nedenle dünyasında her şey doğru olmadığında düpedüz bir tizzy'ye atılır. Bu hayat değiştiricinin ortasında iken Binbaşı Pettigrew, Pakistanlı esnaf Bayan Ali ile toplum tarafından kaşlarını çatmış bir dostluk geliştirir, çünkü uygun kültür ve gelenekte bu yapılmaz. Sıkıcı bir özet biliyorum, ancak kitap sıkıcı olduğunda, büyüleyici bir özetin pek şansı yok. Oh, ve kapak resmi. Aklım kucaklayan bir çift olarak görmeye devam etti, aslında, şimdi bir rafta iki kat olarak görüyorum. Gerçekten, bu resme bakmak için daha fazla zaman harcadığımı düşünüyorum, sonra olay örgüsüne konsantre oldum ve sanatla hangi hikayeyi anlatmaya çalıştıklarını merak ettim. İngiliz mizahı - Açıkçası çok sevmediğimde neden kitabı bitiriyorum. Zaman zaman beni kıkırdayan ani bir zinger var. Bu yavaş hareket eden monoton masalın jeton kaplamasıydı. Şahsen tavsiye eder misiniz Hayır; ama bu kitaba bayılan büyük bir birlik var gibi görünüyor, sadece görmedim.

renanfukagawa

Hayat seç. ;)

renanfukagawa

hafez olduğunu bir mükemmel os bir messenger im fly ile hafez

renanfukagawa

A wonderfully written book where the author pulls no punches and exposes her family's dark secrets and pain.

renanfukagawa

wonderful overview, i especially enjoyed the simple accounts from parents and children about their views on education and unschooling.

renanfukagawa

Simplistic story, pastiche characters. But some arresting events and the book design is great.

renanfukagawa

The artwork was very well done, but the storyline just wasn't that good in my opinion. Mickey and friends as superheroes should work, but not in this form.