songbyej

Eunji Song Song itibaren Bloomingdale, ON N0B, Kanada itibaren Bloomingdale, ON N0B, Kanada

Okuyucu Eunji Song Song itibaren Bloomingdale, ON N0B, Kanada

Eunji Song Song itibaren Bloomingdale, ON N0B, Kanada

songbyej

hayatta kalan bir adamın kıyamet sonrası hikayesi, daha sonra insanlara teslim edilmeyen mektuplar şeklinde umut getirmeye başlar. Eski erkek arkadaşımla ilgili çok güzel şeyler var. bana bu kitabı ödünç vermişti.

songbyej

Iris Johansen / Roy Johansen serisi kitaplarımı en yenisinden önce tekrar okuyorum.

songbyej

Beş Ata serisinin bu bölümünde beş mistik ejderha tarafından bir hazine istifinde gizlenmiş büyülü hediyeler efsanesi. Bu hediyeler insan ırkının barışı sağlamasını sağlayacaktır. Bu hazineye götüren harita, İmparator tarafından aranan imrenilen ödüldür. Hikaye, şimdi vatana ihanet etmek isteyen, saklandığı Jinan Dövüş Kulübü'nden kaçan Ying ile devam ediyor. Yok etmeye çalıştığı 5 genç keşiş, mistik ejderhaların hazinesini ararken müttefikleri haline geldi. Görevleri onları, geçmişinin gerçek hikayesini ve aradıkları hazineyi ortaya çıkaran Ying'in annesine götürür. Tong Long liderliğindeki İmparatorun güçleri onları ele geçirir ve hazineyi gizli bir mağaradan ele geçirir. Bir spyglass Ying ve Malao aracılığıyla Tong Long'un gemisindeki hazineyi görün. Bu bölüm, yeni bir arkadaş olan Fare ShaoShu'nun teknede saklandığını keşfiyle sona eriyor. Hayranlar, yeterince uygun olan "Fare" başlıklı dizinin bir sonraki bölümünü hevesle bekliyor olacaklar. Okuyucular 5 keşişi Ying'in gözünden biraz daha iyi tanıyacaklar. Çatışmalar ve şiddet çok, bu yüzden kolayca korkan veya rahatsız olanlar için değil. Dövüş sanatları meraklıları ve macera hikayesi hayranları için ilgi çekici bir okuma

songbyej

Hala asılı olan ölü bir polis hakkında bir dizi 2. kitap, nedenini bilmiyoruz, ama berbat bir polis, berbat bir koca, çok iyi bir polis değil, belki de kendini kurtarma şansı elde ediyor eski partneri Maggie'ye polis çalışmalarına devam ederken yardım ederek. İlk kitabı bulmaya çalışsam da bilmem ilginç bir okuma oldu.

songbyej

Koala Lou Pamela Lofts'ta çizer, Mem Fox'un yazdığı hikayeyi birkaç farklı şekilde yakalar. Derinlik göstermek için görüntünün bazı bölümleri kenarlıkla çakışan kenarlı görüntüler kullandı. Çizimler hikayeyi geliştiriyor ve metinde görülmeyen basit şeyleri gösteriyor. Karakterlerin yerleşimi ve onlara verilen ifadeler de metnin anlamını arttırır. Kullanılan renkler günün saatine bağlı olarak farklıydı ve gün boyunca parlak olma gibi bir teması vardı ve hayvan karakterlerinin kahverengileri ve siyahlarının yanında gerçekten göze çarpan renkler vardı. Hikaye, egzotik karakterler ve hikaye çizgisi nedeniyle genç okuyuculara çekici gelecektir.

songbyej

Bir kitap grubu kitabı. Kızımız Hunter's Lane'deyken rehberlik danışmanı sınıfı atlamaya karar verdi, ancak sınıfların öğretmenleri rehberlik danışmanına orada olduğunu söyledi. Atlama cezası olarak (olmasa da) Prens hakkında bir rapor hazırlaması için görevlendirildi. Bunu yapmamaya minnettarım. Mayın gözleri kelimeleri okuyor ve mayın parmakları sayfaları çeviriyordu, ancak metinle bağlantı yoktu.

songbyej

içine girmek için biraz zaman aldı ama buna değdi

songbyej

Çok güzel bir kitap. Biraz karanlık ama çekici bir şekilde. Bazı bölümlerde çok karmaşık yazı ve hikaye, ama gerçekten eğlenceli.

songbyej

Benim (birçok) saplantılarımdan biri hakkında gerçekten harika bir kitap: veba. Yazarın tarzı hem hassas hem de mantıksız bilimseldir. Beni tamamen taşıdı!

songbyej

Ne eğlenceli bir kitap, onu indiremedim ve sonuç olarak 48 saatlik bir süre boyunca okuyamadım. Çok eğlenceli.

songbyej

I have loved every single one of Richard Russo's books as his characters come so vividly to life in each one. This book in particular has some of his best characters (although my favourite Russo character is Sully in Nobody's Fool) and I loved the whole book. I wish though that I had read it when it came out as the ending should have been more shocking than it was as we seem to have become numbed a bit to the tragedy that ensues.

songbyej

This was a cute, fun book. I actually listened to the audiobook version, and it went by fast.

songbyej

The sequel to The Bean Trees. I don't remember it too well, but it was not as good as the first book.

songbyej

OMG! I totally forgot I had this book! Somehow, it was lost in the shuffle and I just (joyously) came across it the other day. I sat down and read it almost at once, smiling, laughing, and weeping the whole time. I found it beautiful and touching, heartbreaking and heartwarming. How hard the jobs of these vets and techs must be, to work with such sick animals, but how gratifying. Mooney really hits on some deeply true sentiments concerning life, cats, love, loss, and (especially) the special bond between people and pets. While the writing, overall, isn't astounding, her sentiments are and she has moments of such simple truths, words that strike such a resounding chord, that it is easy to overlook the "literary" faults. In fact, I have to share my favorite quote, which struck me so deeply and made me think of all the cats I have met and loved, in my own home, others, and the sometimes heartbreakingly sad world of the local pound: 'I remember a doctor at the hospital asking me...what was so special about that cat. "She's only a little black cat," he said. As though there were millions, or even one, just like her. One evening my mother called, and while we talked she asked me how my little black cat was doing. I tried to answer but could not. After a long pause she asked, "When did it happen?" "Thanksgiving morning," I replied. "I'm so sorry, dear. But you had a such nice vacation together, and she had a good life with you." But it was not enough. "And you have your others." But it was not the same. No, dear author, it is not the same, is it? No matter how much you love the others, even if you love them more, it is never the same, and it is never enough.