lorisalessandria

Loris F F itibaren Gjinari, Arnavutluk itibaren Gjinari, Arnavutluk

Okuyucu Loris F F itibaren Gjinari, Arnavutluk

Loris F F itibaren Gjinari, Arnavutluk

lorisalessandria

Holokost edebiyatı, insanların yaşamları kamplardaki kontrol ile çok benzer olduğu için, oldukça benzer olma eğilimindedir. bu kitap bir istisna değildir, hiçbir şekilde ondan bir şey almak anlamına gelmez. Soykırımdan kurtulanların yaptığı her iş kesinlikle geçerli, önemlidir ve işten çıkarılmamalı veya unutulmamalıdır. Bu kitap çok iyi yazılmış ve şaşırtıcı bir şekilde umutlu buldum, neredeyse hayatta kalmak için umut bulmak için kamplarda yer alan bazı kötülüklerin ötesine baktım. benim için bu çalışmayı anne frank günlüğü gibi diğerlerinden ayıran şey aslında bu sayının arkasında yer alan nobel barış ödülü kabul konuşmasıydı. nokta ve ilham verici. insan hakları, yaşamın birçok alanında göz ardı etmek veya bilmeden baltalamak kolay bir şey olabilir. Bay gibi insanları okumak ilham verici. wiesel sessizliğin sesini duyduğumuzdan emin olmak için zahmetsizce çalışıyor.

lorisalessandria

Bu aldığım ilk Christopher Moore romanıydı ve beni histerik olarak yuvarladı. Hemen tükendi ve romanlarından 3 tane daha aldım ve henüz hayal kırıklığına uğratmadım.

lorisalessandria

Herhangi bir 80's / sci-fi / gamer geek için atasözü porno. Pitfall'dan John Hughes'a- herkes burada bir kameo yapar. Bunu indiremedim ve bana 80'lerin temalı Ender'in Oyununu hatırlattı. Benim tek şikayet son biraz düz düştü ama bu genel deneyim benim için nemlendirmek için çok az şey var.

lorisalessandria

Rüya Şarkıları zor. Ona erişmiş olabileceğimi sanmıyordum / olmasaydı denerdim ... Ama parlak ve bazen o kadar güzel ki beni o ana geri götürüyor ki ilk önce ağabeyi sevdiğimi fark ettim.

lorisalessandria

I think its really good so far!